Футбол: чемпіонат Європи U21
"Гарно влучив". Олег Очеретько оцінив гол у ворота молодіжної збірної Англії та результат у матчі відбору на Євро-2025

Ексклюзивно
Олег Очеретько у матчі проти молодіжної збірної Англії. Фото: Getty Images

Ексклюзивний коментар півзахисника молодіжної збірної України для Суспільне Спорт.

Молодіжна збірна України з футболу обіграла Англію у відборі на Євро-2025 з рахунком 3:2. Результат вивів "синьо-жовтих" на перше місце у кваліфікаційній групі.

Поразка від України перервала переможну серію Англії із восьми матчів. Ба більше, команда вперше поступилася українцям на цьому рівні та втратила статус лідера групи F.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор матчів молодіжної збірної України у відборі Євро-2025. Дивіться матчі наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Чернігів тощо).

Перемогу над Англією підопічні Унаї Мельгоси здобули завдяки голу Іллі Квасниці у компенсований до другого тайму час. Перед цим "синьо-жовті" двічі пропустили у другому таймі, коли втратили перевагу в два голи, які забили у першій половині зустрічі.

Один з голів України у першому таймі забив Олег Очеретько, який відзначився прямим ударом зі штрафного. Після матчу півзахисник "Шахтаря" розповів в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт про перебіг поєдинку та власний гол.

• Про результат проти Англії
"Приємно вигравати кожний матч. Не думаю, що з Англією вийшов феєрверк. Звичайно, вони гарно грають в атаці, швидко контролюють м'яча. Це приклад для нас. Ми дещо потренувалися в обороні, але спогади будуть чудовими".
  • Про гол у ворота Англії

"Гол? Ми тренували ці стандарти перед грою. Крутили ворота та просто подавали. Я побачив, що хлопці близько стоять біля воротаря, і вирішив пробити. Так вийшло, що гарно влучив".

• Про переможний гол у компенсований час
"Чи вірив, що можем вирвати перемогу? Так, вірив. Ми злагоджено грали в обороні, якісно вибігали в контратаки, коли у нас були моменти. Вони нагнітали гру, діяли через фланги, почали грати довгими передачами, діагоналями. Це нам створило деякі проблеми, але ми з ними впоралися".
  • Про дві перемоги у жовтневих матчах відбору

"6 очок у жовтневих матчах? Чудові враження. Налаштовувалися лише на перемогу. Коли їхали з хлопцями, то домовилися, що лише перемоги, жодної нічиєї".

Молодіжна збірна України у відборі на Євро-2025: що відомо

• Прямі путівки на Євро-2025 отримають лише переможці груп та три найкращі команди, що посядуть другі місця. Ще три перепустки на Євро дістануться переможцям плей-оф, у якому гратимуть ще шість команд, які фінішують другими у своїх кваліфікаційних групах.
  • Влітку 2023 року Україна U21 вдруге дісталася півфіналу Євро та здобула історичну путівку на олімпійський футбольний турнір-2024.
  • 2023 рік у відборі на Євро-2025 молодіжна збірна України завершить у листопаді матчами проти Люксембурга та Азербайджану.