"З ним треба рухатись дуже повільно". Тренер "Челсі" Почеттіно розповів про адаптацію Мудрика в Англії

"З ним треба рухатись дуже повільно". Тренер "Челсі" Почеттіно розповів про адаптацію Мудрика в Англії

"З ним треба рухатись дуже повільно". Тренер "Челсі" Почеттіно розповів про адаптацію Мудрика в Англії
Михайло Мудрик. Фото: AP Photos

Аргентинський наставник вважає, що з молодими гравцями потрібно працювати поступово.

Український вінгер Михайло Мудрик проводить свій перший повний сезон у чемпіонаті Англії у складі "Челсі". В усіх турнірах він вже провів шість матчів, втім, досі не забивав за лондонців в офіційних матчах.

Єдиними результативними діями українця у новому клубі залишаються два асисти в сезоні-2022/23. А під час міжсезоння Мудрик вперше відзначився голом у товариському матчі з "Брайтоном".

У поточній кампанії новий тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно тричі випускав Мудрика у стартовому складі. Раніше аргентинець розповів, як працює з вінгером збірної України над психологічними аспектами його гри на тренуваннях.

Перед грою з "Фулгемом" Почеттіно зазначив, що молодим гравцям, які перейшли в АПЛ за великі гроші, потрібен час на адаптацію. Як приклад тренер навів саме Мудрика, за якого заплатили 70 мільйонів євро.

"Життя цих хлопців, коли вони такі молоді, змінилось. Ви заплатили за них великі гроші, і в їхніх життях відбулись великі зміни. Річ не в тому, щоб приїхати та одразу показати себе. Спочатку треба адаптуватись, допомогти їм в цьому. Після цього треба зрозуміти, що потрібно цим хлопцям, щоб почуватися комфортно і проявити свій талант", - вважає Почеттіно.

"Якщо ви запитаєте мене про Мішу, він, звичайно, дуже талановитий гравець, але нам з ним потрібно рухатись дуже повільно. Культурний чинник і так далі - це щось зовсім інше для латиноамериканців чи гравців з інших частин світу".

Почеттіно додав, що ніколи не працював з футболістом з такими якостями, як у Мудрика.

"Не можу згадати гравця, який був би схожий на нього, не можу згадати жодного. Це хороший виклик для нього, і це хороший виклик для нас".

Михайло Мудрик: що відомо

  • В усіх турнірах Мудрик провів 23 матчі за першу команду "Челсі" та віддав дві результативні передачі.
  • У наступному матчі команда Мудрика зіграє дербі АПЛ із "Фулгемом" у понеділок, 2 жовтня.
  • Раніше Мудрик отримав виклик до збірної України на відбіркові матчі Євро-2024 проти Північної Македонії та Мальти у жовтні.
На початок