Катерина Байндль пробилась до другого кола турніру WTA 250 у китайському Нінбо

Катерина Байндль пробилась до другого кола турніру WTA 250 у китайському Нінбо

Катерина Байндль пробилась до другого кола турніру WTA 250 у китайському Нінбо
Катерина Байндль. Фото: Jimmie48

Українка на старті змагань провела двогодинний матч.

Катерина Байндль пробилась до другого кола турніру WTA 250 у китайському Нінбо. На старті основної сітки змагань українська тенісистка здолала Юань Юе з Китаю.

Змагання у Нінбо – третій турнір для Байндль після останнього Грендслему 2023 року US Open. Спочатку Катерина виступила в японській Осаці, а потім – Гуанчжоу. У кожному з них українська тенісистка вибувала у першому раунді. Відтак, до турніру WTA 250 у Нінбо Байндль підійшла із серію поразок, яка склала чотири матчі.

В основній сітці у Нінбо Байндль стала єдиною представницею України. До основи також могла вийти Катерина Володько, однак 37-річна тенісистка поступилася у фіналі кваліфікації Анні-Лені Фрідзам (0:2).

Як минув перший матч Байндль у Нінбо

  • Перший сет тенісистки розпочали у рівній боротьбі, однак за рахунку 2:2 українка програла три гейми поспіль. За рахунку 5:2 Юе не змогла реалізувати сетпоїнт, але у наступному геймі закрила партію.
  • Другий сет своєю подачею відкрила Байндль, після чого дев'ять геймів суперниці завершили виграними очками на своїй подачі. Вирішальним для партії став десятий гейм, в якому брейкпоїнт здобула українка і з першої спроби реалізувала сетпоїнт.
  • Останню партію у матчі Байндль розпочала з двох виграних очок. У наступних шести геймах українка виграла ще три очки, а за рахунку 5:3 закрила матч, який загалом тривав 2:15 години.

WTA 250 у Нінбо. Перше коло

Юань Юе (Китай) – Катерина Байндль (Україна) - 1:2 (6:3, 4:6, 3:6)

У наступному колі змагань українська тенісистка зіграє проти восьмої сіяної турніру італійки Лучії Бронцетті. Переможниця цієї пари зустрінеться з сильнішою у парі Лінда Фругвіртова - Анна Блінкова.

Що означає цей результат

  • Байндль всьоме у 2023 році подолала перший раунд змагань на рівні WTA.
  • Українська тенісистка перервала другу найдовшу серію із поразок у 2023 році, впродовж якого мала серію із шести програних матчів.
  • Байндль вдруге у 2023 році зіграє проти Бронцетті. Попередній матч цих тенісисток відбувся у серпні, коли Катерина зазнала технічної поразки.
На початок