"Відібрало мову". Марія Саккарі на турнірі WTA 1000 у Гвадалахарі здобула другий титул у кар'єрі

"Відібрало мову". Марія Саккарі на турнірі WTA 1000 у Гвадалахарі здобула другий титул у кар'єрі

"Відібрало мову". Марія Саккарі на турнірі WTA 1000 у Гвадалахарі здобула другий титул у кар'єрі
Марія Саккарі у фіналі турніру WTA1000 у Гвадалахарі. Фото: AP Photos

Попередній трофей екстретя ракетка світу виграла у 2019 році.

Грецька тенісистка Марія Саккарі здобула перемогу на турнірі WTA 1000 у мексиканській Гвадалахарі. У фіналі дев'ята ракетка світу обіграла Керолайн Доулгайд.

Учасницями хардового турніру у Мексиці були одразу три українки: Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Даяна Ястремська. Однак тенісистки синхронно вибули зі змагань у другому колі основної сітки.

Натомість Саккарі вийшла у фінал без жодного програного сету. Найрейтинговішою суперницею на шляху до вирішального матчу для грецької тенісистки стала у півфіналі Каролін Гарсія – 11-а ракетка світу. У матчі за титул Марія обіграла у двох сетах (7:5, 6:3) 25-річну американку Доулгайд, яка вперше у кар'єрі вийшла у фінал турніру WTA в одиночному розряді.

Що означає цей результат

  • Марія Саккарі здобула другий титул на рівні WTA після того, як у 2019 році виграла змагання у Рабаті.
  • Грецька тенісистка перервала серію поразок у фіналах WTA, яка складала шість матчів поспіль.
  • Саккарі – перша грецька тенісистка, що здобула перемогу на турнірі рівня WTA 1000. Окрім цього, вона стала другою представницею Греції у Відкриту еру, яка виграла змагання WTA на харді після Елені Данііліду.
  • Завдяки матчу у фіналі турніру обидві тенісистки покращать своє положення у рейтингу WTA: Саккарі підніметься на три позиції, а Доулгайд – на 69, вона стане 42-ю ракетку світу.

Здобувши перемогу у Гвадалахарі, Саккарі згадала про тривалу перерву між своїми титулами. Грецька тенісистка також зазначила, що до кінця не усвідомила результат у фіналі.

"Це дивовижно, мені відібрало мову. Минуло чотири з половиною роки з тих пір, як я виграла перший титул, і нарешті здобула другий. Усі ці думки, які у мене були увесь цей час, було дуже важко подолати. Та я просто дуже пишаюся собою й тим, що зробила впродовж цього тижня".

"Мені здається, що я насправді не усвідомлюю, що сталося цього тижня, це займе трохи часу. Але мені просто хочеться по-справжньому насолоджуватися моментом, і просто продовжувати наполегливо працювати, тому що я впевнена, що в майбутньому буде ще краще", – цитує Саккарі офіційний сайт WTA.

Хто така Марія Саккарі

  • Марія Саккарі – 28-річна грецька тенісистка.
  • Найкращий результат у рейтингу тенісисток – третя позиція, яку Саккарі займала у 2022 році.
  • Саккарі – найрейтинговіша грецька тенісистка в історії. Серед чоловіків цей статус зберігає Стефанос Циципас.
  • На рівні Грендслемів Марія у 2021 році двічі грала у півфіналі: Ролан Гаррос та US Open.
На початок