Українські клуби дізналися суперників у відборі і груповому раунді Ліги чемпіонів з волейболу: результати жеребкування

Українські клуби дізналися суперників у відборі і груповому раунді Ліги чемпіонів з волейболу: результати жеребкування

Українські клуби дізналися суперників у відборі і груповому раунді Ліги чемпіонів з волейболу: результати жеребкування
Волейбольний клуб "Прометей". Фото: "Прометей"

З ким гратимуть українські клуби у єврокубках.

Українські волейбольні клуби отримали суперників у кваліфікації і груповому раунді Ліги чемпіонів. Відповідне жеребкування відбулося у середу, 19 липня, у Люксембурзі.

У сезоні 2023/24 на євроарені Україну представлятимуть п'ять клубів. Два будуть представлені у Лізі чемпіонів, а три – у Кубку виклику.

 • чоловіча команда "Прометею" розпочне свій шлях у першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.
 • жіночий "Прометей" напряму потрапив у груповий етап Ліги чемпіонів.
 • "Епіцентр-Подоляни" та "Житичі" зіграють у чоловічому турнірі Кубка виклику.
 • "Балта" змагатиметься у Кубку виклику серед жінок.

Результати жеребкування Ліги чемпіонів

"Прометей" (чоловіки)

 • Перший раунд кваліфікації, пул 3: "Форд Леворанта" (Фінляндія), "Гіпо Тіроль" (Австрія), "Динамо Апелдорн" (Нідерланди) та "Прометей" (Україна).

До наступного раунду проходять дві найкращі команди групи. Переможець потрапляє у групу 6, друга команда – у групу 5.

Що далі для "Прометея"

У наступному раунді для чоловічої команди дніпровців є три сценарії у разі перемоги. Якщо команда програє у першому раунді кваліфікації, то вилетить у Кубок виклику.

 • А: Група "Азоти" (Польща), "Нак Розеларе" (Бельгія), "Зіраат Банк" (Туреччина), переможець другої групи – "Прометей" виграє і перший, і другий груповий раунди.
 • D: "Ястшембський Венґел" (Польща), "Люнеберг" (Німеччина), "Чешке Будовіце" (Чехія), переможець першої групи – "Прометей" фінішує другим у першому раунді, виграє другий груповий раунд.
 • Е: "Чівітанова" (Італія), "Грінярд Маасейк" (Бельгія), "Льві Прага" (Чехія), найкраще друге місце – "Прометей" стає другою найкращою командою у груповому раунді.

"Прометей" (жінки)

На відміну від чоловічої команди, жіночий "Прометей" вже гарантував участь в основному груповому раунді. Команда потрапила до групи Е, де відомо три з чотирьох учасниць – ще одна визначиться за результатами кваліфікації.

 • Груповий етап, пул Е: "Коммерцесон" (Польща), "Волеро" (Франція), "Прометей" (Україна), фіналістка другого раунду кваліфікації.

Що відомо про волейбольні єврокубки

 • У попередньому розіграші Україна була представлена у Лізі чемпіонів жіночою командою "Прометею", яка здобула одну перемогу та стала останньою у своїй групі.
 • Чинними переможницями жіночої Ліги чемпіонів є турецький "Вакифбанк", який у фіналі обіграв "Еджзаджибаши" (3:1), а чоловічої – "Закса", яка обіграла "Ястшембський Венґел" з рахунком 3:2.
На початок