Європейські ігри

Європейські ігри

Ярослава Магучіх виграла третє "золото" України в легкій атлетиці на Європейських іграх-2023

Ярослава Магучіх виграла третє "золото" України в легкій атлетиці на Європейських іграх-2023

Ярослава Магучіх виграла третє "золото" України в легкій атлетиці на Європейських іграх-2023
Ярослава Магучіх. Фото: AP Photos

11-та нагорода найвищого ґатунку для Ярослави цього сезону.

Ярослава Магучіх виграла третє "золото" України в легкій атлетиці на Європейських іграх-2023. Стрибунка у висоту посіла перше загальне місце після закінчення змагань у першому дивізіоні командного Євро.

Свої виступи Магучіх завершила в четвер, 22 червня. Українка виграла турнір другого дивізіону з показником у 1.97 метра й відсвяткувала четверту поспіль перемогу від початку літнього сезону-2023.

Для здобуття Ярославою медалі її показник мав бути вищим за спортсменок у першому дивізіоні. Їхні змагання проходили в Хожуві в неділю, 25-го числа.

Врешті трьом стрибункам першого дивізіону вдалося подолати позначку в 1.90 метра. Проте ніхто не пройшов далі 1.94 — "золото" турніру здобуває Магучіх.

Найкраща спортсменка першого дивізіону, француженка Навал Меніке, здобула лише "бронзу" командного Євро. "Срібло" дісталося румунці Даніелі Станчу, суперниці Магучіх у другому дивізіоні.

Європейскі ігри. Стрибки у висоту (жінки) — підсумковий залік

  1. Ярослава Магучіх (Україна, другий дивізіон) — 1.97 метра
  2. Даніела Станчу (Румунія, другий дивізіон) — 1.94
  3. Навал Меніке (Франція, перший дивізіон) — 1.92

Що означає перемога Ярослави Магучіх

  • 11-те "золото" українки на всіх змаганнях сезону-2023. Лише одного разу Магучіх закінчувала змагання другою — у кваліфікації Євро-2023 в приміщенні, де врешті здобула "золото" у фіналі.
  • Ярослава вчетверте виграє "золото" найбільших європейських змагань з легкої атлетики. Українка двічі ставала чемпіонкою континенту в приміщенні (2021, 2023) й одного разу — на відкритому стадіоні (2022).
  • Україна здобуває шосту медаль командного Євро-2023 з легкої атлетики, що проходить у Хожуві в рамках третіх Європейських ігор.

На початок