Футбол: чемпіонат Європи U21

Футбол: чемпіонат Європи U21

"Наша перевага у командній грі". Захисник Вівчаренко - про виступи України на Євро і відновлення до матчу з Іспанією

"Наша перевага у командній грі". Захисник Вівчаренко - про виступи України на Євро і відновлення до матчу з Іспанією

Ексклюзивно
"Наша перевага у командній грі". Захисник Вівчаренко - про виступи України на Євро і відновлення до матчу з Іспанією
Костянтин Вівчаренко. Фото: Getty Images

Ексклюзивний коментар захисника молодіжної збірної України для Суспільне Спорт.

Молодіжна збірна України з футболу розпочала підготовку до заключного матчу групового етапу. У вівторок, 27 червня, українці зустрінуться проти команди Іспанії.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Євро-2023 U21 з футболу в Україні. Дивіться усі матчі наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Чернігів тощо).

До матчу проти Іспанії українці підходитимуть у статусі команди, що вже достроково вийшла у плей-оф чемпіонату Європи. Українці у двох турах набрали шість очок, зокрема завдяки виграшу над Румунією в останньому поєдинку.

На наступний день після перемоги над румунами захисник Костянтин Вівчаренко дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому розповів про стан футболістів після двох поєдинків за шість днів, а також командні взамодії у цих іграх.

  • Про відновлення після матчів
"Звісно, у нас мало часу на відновлення. Але і ми, і тренерський штаб робимо все можливе, аби якнайшвидше відновитись. Два дні – це, авжеж, замало".
  • Про аналіз після гри з Румунією

"У нас ще попереду теорія ввечері, тому тренерський штаб вкаже нам на наші помилки і будемо рухатись далі. Наш найбільший мінус у матчі з Румунією? Перші десять хвилин. Це було хвилювання, адже нам була дуже важлива ця перемога. Але вже потім ми зібрались і контролювали всю гру".

  • Про взаємодію з партнерами на лівому фланзі
"Хлопці, що повернулись із національної збірної, були вже давно заграні за молодіжну збірну, тому ніяких проблем нема. Із ким я [найчастіше] граю, то це, напевно, Жора Судаков зліва чи Михайло Мудрик – він грав зі мною першу частину кваліфікації. У мене немає проблем із комунікацією, із усіма добре спілкуємось. Думаю, наша перевага якраз у командній грі, адже ми дуже добре почуваємось на полі і відчуваємо один одного".

"Жору Судакову я бачив усюди, але не на лівій стороні [у матчі з Румунією] – він зміщався до центру і до правої сторони. Думаю, у них різні функції. Вийшов Макс Брагару і додав "ширину", адже Судаков більше зміщується до центру. Це різні футболісти за їхнім стилем гри. Але, на мій погляд, коли вийшов Брагару, то мені стало легше грати, бо я зміг подавати, у мене з’явився простір. Адже весь матч проти мене грав один із наших опонентів – один на один, тож важко було знайти вільну зону".

  • Про вилучення Владислава Ваната

"Головне – збірна виграла. Він вибачився перед командою. Із кожним може трапитись така ситуація, тому нема ніяких проблем. Чесно кажучи, я навіть не бачив цей момент. Просто вже побачив, як їхній гравець лежить на полі. Думаю, там нічого такого серйозного не було – більше гра на публіку".

  • Про наступний матч проти Іспанії

"Думаю, на цю команду і не треба налаштовуватись – її ім’я говорить саме за себе. Звісно, нам теж потрібно виходити і грати на перемогу. Ми дуже хочемо посісти перше місце і будемо виходити [на поле] й робити все можливе".

Костянтин Вівчаренко у збірній України: що відомо

  • Вівчаренко зіграв в 11 з 12 матчів молодіжної збірної України у відборі до Євро-2023, забив два м'ячі.
  • Загалом за юнацькі і молодіжні збірні України Вівчаренко провів 19 поєдинків.
  • До молодіжного Євро-2023 Вівчаренко підходив після 32 матчів у сезоні за "Динамо" (два м'ячі).
На початок