Футбол: чемпіонат Європи U21

Футбол: чемпіонат Європи U21

Визначилися перші учасники плей-оф молодіжного Євро-2023 з футболу: хто вийшов до чвертьфіналу

Визначилися перші учасники плей-оф молодіжного Євро-2023 з футболу: хто вийшов до чвертьфіналу

Визначилися перші учасники плей-оф молодіжного Євро-2023 з футболу: хто вийшов до чвертьфіналу
Молодіжна збірна України з футболу. Фото: УАФ

Та хто ще зберігає шанс достроково кваліфікуватися за підсумками туру.

На молодіжному Євро-2023 з футболу пройшла половина матчів другого туру. За їх підсумками визначилися два перші чвертьфіналісти турніру.

Два матчі ігрового дня в групі А закінчилися внічию: господар чемпіонату Грузія поділила очки з Бельгією (2:2), а Португалія — з Нідерландами (3:3). На путівки до чвертьфіналу продовжують претендувати всі чотири команди квартету.

Натомість в групі В окреслені дві збірні, що вже гарантувати собі місце в плей-оф. По шість очок у двох стартових групах набрали Іспанія та Україна, що поступається лідеру лише за різницею забитих-пропущених голів.

Остаточного переможця групи В визначить очний матч команди Руслана Ротаня з іспанцями, що відбудеться у вівторок, 27 червня.

Потенційні суперники в плей-оф

Команди групи В у чвертьфіналі гратимуть з двома топзбірними квартету D. Між собою зустрічатимуться команди на перших і других місцях протилежних груп.

Проміжне лідерство у квартеті B зберігає Франція, лише за додатковим показником отриманих карток випереджаючи Швейцарію. Третя в групі Норвегія, четверта — інший фаворит Італія.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Євро-2023 U21 з футболу в Україні. Дивіться усі матчі наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного (Суспільне Київ, Суспільне Вінниця тощо).

Молодіжне Євро-2023: що далі

У неділю, 25 червня, на чемпіонаті відбудуться чотири матчі в групах С і D.

З квартету С достроково може вийти до чвертьфіналу Англія. Для цього їй потрібно перемагати Ізраїль — тоді англійці з шістьма очками не опустяться нижче другого місця.

Сценарій групи В можуть повторити у своїй групі Франція та Швейцарія. Для цього в наступних матчах вони мають здолати Норвегію та Італію відповідно.

  • 25 червня. 19:00. Англія — Ізраїль
  • 25 червня. 19:00. Чехія — Німеччина
  • 25 червня. 19:00. Швейцарія — Італія
  • 25 червня. 21:45. Норвегія — Франція
На початок