Дві професійні велошосейні команди знялися з багатоденок через вкрадені велосипеди: що сталося

Дві професійні велошосейні команди знялися з багатоденок через вкрадені велосипеди: що сталося

Дві професійні велошосейні команди знялися з багатоденок через вкрадені велосипеди: що сталося
Велогонщики команди Euskaltel-Euskadi. Фото: Facebook / fundacioneuskadi

Інциденти відбулися на Турах Словенії та Бельгії.

Одразу дві професійні велошосейні команди оголосили про зняття з гонок через крадіжки велосипедів у неділю, 18 червня.

Іспанська команда Euskaltel-Euskadi та бельгійська Baloise-Trek Lions впродовж тижня змагалися на двох різних багатоденках — Турах Словенії та Бельгії відповідно. Успішнішими були Euskaltel-Euskadi: після четвертого етапу в Словенії їхній гонщик Унаї Ірібар проходив до топ-20 загального заліку.

Проте на заключні етапи багатоденок у неділю, 18 червня, обидві команди не вийшли: в них вкрали велосипеди, через що колективи були змушені зніматися з гонок.

"Euskaltel-Euskadi зазнала крадіжки автівки з усіми своїми велосипедами на Турі Словенії. Тож ми не можемо розпочати останній, п'ятий етап", — йдеться у заяві іспанського колективу в Twitter.

Команда виклала фото вкраденої вантажівки та просить про допомогу у встановленні її місцезнаходження.

Велоспорт
Вкрадена автівка Euskaltel-Euskadi. Twitter / euskaltelteam
"Минулої ночі ми стали жертвами крадіжки наших велосипедів та коліс. На жаль, для нас неможливо стартувати сьогодні в останньому заїзді Туру Бельгії. Ми очікуємо на розслідування поліції", — повідомили у Baloise-Trek Lions.

Euskatel-Euskadi, колектив рівня ProTeams в ієрархії Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), використовує на гонках велосипеди марки Orbea Orca. Роздрібна ціна однієї шосейної моделі може сягати 10 тисяч євро.

Що відомо про постраждалі команди

  • Іспанський колектив Euskaltel-Euskadi долучився до рівня ProTeams у 2020 році. Двічі проходив Вуельту в 2021-2022 роках.
  • Baloise-Trek Lions — команда, що виступає в шосейних велогонках на рівні Континентального туру. Базується в Бельгії і також представлена у велокросі.
На початок