"Найкраща підтримка у моєму житті". Марина Бех-Романчук – про найкращий результат сезону та "Слава Україні" в Осло

"Найкраща підтримка у моєму житті". Марина Бех-Романчук – про найкращий результат сезону та "Слава Україні" в Осло

Ексклюзивно
"Найкраща підтримка у моєму житті". Марина Бех-Романчук – про найкращий результат сезону та "Слава Україні" в Осло
. AP

Ексклюзивний коментар Марини Бех-Романчук для Суспільне Спорт.

27-річна українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук на початку літнього сезону 2023 року провела три старти, усі три – в рамках етапів Діамантової ліги. На кожному зі змагань Бех-Романчук неодмінно підіймалася на подіум: двічі виступала у секторі для потрійного стрибка, одного разу – у стрибках у довжину.

На третьому старті, який відбувся в Осло, Марина змогла встановити особистий рекорд сезону – 14.75 метра. Цей результат також увійшов у топ-5 найкращих для неї загалом у секторі для потрійного стрибка у кар'єрі (виступає у цій дисципліні другий сезон).

Після виступу в Осло Марина Бех-Романчук в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт розповіла, що цей старт не був для неї ключовим, тому результатом задоволена. А виступ в Осло запам'ятається їй завдяки неймовірній атмосфері, яку атлетка не відчувала раніше на інших стартвх.

  • Про виступ на етапі Діамантової ліги в Осло

"Взагалі старт сподобався. Дуже пощастило з погодою. як недивно, в Осло було дуже тепло, +30 градусів. Таке там буває дуже рідко, адже зазвичай ми застаємо сильні дощі та нереальну прохолоду. Тому цього разу вдалося максимально насолодитися крутою погодою та змаганнями.

Загалом почувалася доволі непогано, це робочий стан. Бо під ці змагання ми не підходили [спеціально], проходили їх у робочому режимі. Був тиждень інтенсивної роботи [між змаганнями], і цей старт у принципі проходили на завантаженні. Сама Норвегія дуже подобається, все там гарне, кайфове".

  • Про атмосферу в Осло
"Найбільше, що мене вразило на цих змаганнях – підтримка. Вона була фантастична, неймовірна. На останню спробу, коли я вийшла, ведучий цих змагань викрикував "Слава Україні", і весь стадіон почав аплодувати і підтримувати мене. Просто до мурашок по тілу: настільки була вражена та здивована. Почуття зашкалювали, серце билося, сироти по тілу – розуміла, що мені треба стрибати, а емоції переповнювали мене. Намагалася їх перевести у стрибок. Це була найкраща підтримка у моєму житті".
  • Загальна оцінка виступу в Осло

"Спроби були хороші, деякі з них складалися трішки не так, як би мені того хотілося. Десь не такі були вбігання, десь інколи трохи не потрапляла у себе. Звісно, не все вдалося, але ту частину, яку хотілося зробити, я виконала. Та й всі розуміють, що у спорті завжди чимало нюансів, які трішки перешкоджають. Тому ще один крок уперед зроблено і будемо рухатися далі".

  • Про останній стрибок на 14.75 м.
"Думки під час останнього стрибка, коли вийшла в сектор... Що хотіла? Результат за 14.70-14.80 м. Це той результат, який би мене задовільнив. Коли я стояла, то просто хотіла побачити позначку за 14.70 м, це було єдине, про що думала. І коли я побачила її, була дуже задоволена. Можна працювати далі".

Хто така Марина Бех-Романчук

  • 27-річна українська стрибунка, спеціалізується на стрибках у довжину та потрійному стрибку. У 2022 році почала стрибати потрійний стрибок на міжнародних змаганнях.
  • У потрійному стрибку особистий рекорд Марини — 15.02 метра. З цим результатом вона виграла "золото" чемпіонату Європи-2022.
  • Попередній сезон українка завершила на другому місці загального заліку дисципліни потрійного стрибка у Діамантовій лізі.
На початок