Північна Македонія – Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Північна Македонія – Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу

Північна Македонія – Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч відбору Євро-2024 з футболу
Збірна України з футболу. Фото: AP Photos

Всі матчі України у відборі на чемпіонат Європи-2024 будуть показані в ефірі Суспільного мовлення.

Національна збірна України з футболу відновлює участь у відборі на чемпіонат Європи-2024. Перший з двох кваліфікаційних поєдинків Україна проведе проти Північної Македонії.

Поєдинок Північна Македонія - Україна стане першим офіційним для нового головного тренера Сергія Реброва. Перед цим українці зіграли товариський матч проти Німеччини, який закінчився результативною нічиєю 3:3.

Усі матчі збірної України з футболу у відборі на Євро-2024 будуть транслюватися на місцевих телеканалах Суспільного та стримінговому сервісі MEGOGO. Там можна подивитися матч Північна Македонія - Україна (п'ятниця, 16 червня).

Де дивитися матч Північна Македонія – Україна на Суспільному?

Матч Північна Македонія - Україна, пряма трансляція буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного: Суспільне Київ, Суспільне Чернігів та інших. Дивитися футбол Північна Македонія - Україна можна лише у цифровому етері T2, IPTV та кабельних мережах.

На сайті Суспільне Спорт трансляцій відбору на Євро-2024 за участі збірної України не відбуватиметься. За умовами договору місцеві телеканали Суспільного мовленння на OTT-платформах теж не транслюватимуть футбол. Дивитися онлайн, матч Північна Македонія - Україна можна на стримінгу MEGOGO.

Передматчева студія до футболу Північна Македонія - Україна розпочнеться о 21:00 за київським часом. Ведучими студії будуть Юлія Столярчук, Андрій Сеньків та Олексій Мандзій. Також студія буде одразу після матчу Північна Македонія - Україна в ефірі місцевих телеканалів Суспільного. Крім цього, на сайті Суспільне Спорт буде текстова онлайн-трансляція матчу Північна Македонія - Україна.

Чи можна слухати матч Північна Македонія – Україна?

Пряма трансляція футболу Північна Македонія - Україна буде доступна на Радіо Промінь. Саме тут можна слухати наживо матч Північна Македонія - Україна.

На початок