"Не обговорював продовження контракту". Кіліан Мбаппе прокоментував інформацію про відмову підписувати нову угоду з ПСЖ

"Не обговорював продовження контракту". Кіліан Мбаппе прокоментував інформацію про відмову підписувати нову угоду з ПСЖ

"Не обговорював продовження контракту". Кіліан Мбаппе прокоментував інформацію про відмову підписувати нову угоду з ПСЖ
Кіліан Мбаппе, фото: AP Photos

Французький футболіст планує провести у складі парижан наступний сезон.

Нападник ПСЖ Кіліан Мбаппе прокоментував інформацію про те, що не планує залишатися у команді до 2025 року. Заяву французького футболіста опублікувало інформаційне агентство AFP.

Нинішній контракт Мбаппе з парижанами розрахований до 2024 року. Окрім цього, договір передбачає опцію продовження ще на один рік, яку може активувати гравець.

Після завершення клубного сезону ЗМІ повідомили, що Кіліан не планує продовжувати контракт з ПСЖ після 2024 року. Відтак, через рік гравець може піти з команди на правах вільного агента, або бути проданим цього літа чи наступної зими.

Мбаппе повідомив про своє рішення не продовжувати контракт з парижанами листом. Однак гравець розповів, що такий же лист він відправляв керівництву минулого року.

"Я ніколи не обговорював продовження контракту з ПСЖ. 15 липня 2022 року Рада директорів була поінформована про моє рішення не продовжувати контракт після 2024 року. Надісланий лист мав на меті лише підтвердити те, що я їм уже сказав", – пояснив Кіліан у заяві AFP.

У своєму Twitter гравець ПСЖ написав, що інформація про його перехід у "Реал" влітку 2023 року не відповідає дійсності. Ба більше, Мбаппе зазначив, що планує до кінця відпрацювати контракт з парижанами і відіграти за команду наступний сезон.

"Брехня. При чому, чим вона більша, тим більше сприймається за правду. Я вже сказав, що продовжу наступний сезон у ПСЖ, де я дуже щасливий", – написав Мбаппе.

Хто такий Кіліан Мбаппе

  • Кіліан Мбаппе – 24-річний нападник ПСЖ та національної збірної Франції.
  • Шестиразовий чемпіон Франції в складі ПСЖ та "Монако".
  • Чемпіон світу 2018 року в складі Франції, з якою також вийшов до фіналу ЧС-2022.
  • Загалом у нинішньому сезоні нападник зіграв за парижан 43 матчі у всіх турнірах, забив 41 гол та зробив 10 асистів.
  • У чемпіонаті Франції 2022/23 Кіліан Мбаппе став найкращим бомбардиром, забивши 29 голів. Один з цих м'ячів вивів футболіста на перше місце у списку найкращих бомбардирів в історії ПСЖ.

На початок