"Розбиті горем". Олімпійська призерка та чемпіонка світу Торі Бові померла від ускладнень під час вагітності

Торі Бові, фото: AP Photos

Легкоатлетка останній рік провела у декретній відпустці.

Чемпіонка світу зі спринту і триразова олімпійська призерка Торі Бові померла від ускладнень на восьмому місяці вагітності. Про це повідомляє USA TODAY Sports.

Американська легкоатлетка Бові востаннє брала участь у змаганнях у червні 2022 року. Паузу у виступах спортсменка взяла через вагітність.

На початку травня до будинку Торі на виклик прибув помічник шерифа округу Оріндж, що у Флориді. Причиною візиту стало повідомлення від сусідів легкоатлетки, яку до цього не бачили кілька днів.

Під час огляду будинку помічник шерифа виявив тіло Торі Бові. В результаті судово-медичної експертизи лікарі прийшли до висновку, що смерть легкоатлетки була природною і стала результатом ускладненого перебігу вагітності. Серед можливих ускладнень у Бові – еклампсіяЩонайменше один судомний напад внаслідок підвищення артеріального тиску..

"Ми втратили клієнтку, важливу подругу, доньку і сестру. Торі була чемпіонкою, маяком, який світив дуже яскраво! Ми справді розбиті горем, і наші молитви з сім'єю та друзями [легкоатлетки]", - написала в Twitter спортивна агенція Icon Management Inc., яка представляла інтереси легкоатлетки.

Хто така Торі Бові

• Торі Бові – американська легкоатлетка 1990 року народження.
  • У 2015 році спортсменка посіла третє місце на чемпіонаті світу на дистанції 100 метрів.
  • На світовій першості у Лондоні 2017 року Бові виграла два "золота": на дистанції 100 м та у естафеті 4х100 м.
  • На Олімпіаді 2016 року у Ріо Торі здобула "срібло" у забігу на 100 метрів, "бронзу" – на 200 м та "золото" – у естафеті 4х100 м.