"Тепер у мене їх два". Українській вболівальниці на Ролан Гаррос вкоротили державний прапор: у чому причина

"Тепер у мене їх два". Українській вболівальниці на Ролан Гаррос вкоротили державний прапор: у чому причина

Українка на ім'я Анна прийшла підтримати на турнірі Еліну Світоліну.

Організатори Ролан Гаррос-2023 вкоротили український прапор уболівальниці на вході до території проведення турніру. Про це інформує агентство Reuters.

У вівторок, 6 червня, на Відкритому чемпіонаті Франції свій матч проводила експерша ракетка України Еліна Світоліна. Її суперницею стала білоруска Аріна Сабалєнка, чинна друга ракетка світу.

Українка на ім'я Анна прийшла підтримати Світоліну в її чвертьфінальному матчі на центральній арені турніру. Із собою вона принесла державний український прапор — але той виявився задовгим.

Агентство наводить правила турніру: прапор не має бути більшим за метр у довжину. Відтак стяг уболівальниці поділили на два.

"Це прапор, який я брала всюди, на стадіони, зокрема на Євро-2016. Тепер у мене два прапори", — розповіла українка, що проживає у Франції.

Організатори переконують: дотримувалися б правил і у випадку з будь-яким іншим стягом.

"У Федерації тенісу Франції ми нічого не маємо проти українського стягу. Навпаки, ми б зробили те саме у ситуації з будь-яким іншим прапором", — пояснив співробітник українці.

Світоліна покинула турнір після поразки у двох сетах — першої для українки на всіх турнірах за десять матчів. Вихід до чвертьфіналу French Open став повторенням особистого рекорду Еліни в Парижі.

Минулого року на іншому тенісному мейджорі — Відкритому чемпіонаті США у серпні — американську вболівальницю з українським стягом змусили покинути турнір.

На початок