Бех-Романчук здобула другу медаль в сезоні Діамантової ліги: "бронза" в стрибках у довжину

Бех-Романчук здобула другу медаль в сезоні Діамантової ліги: "бронза" в стрибках у довжину

Бех-Романчук здобула другу медаль в сезоні Діамантової ліги: "бронза" в стрибках у довжину
Марина Бех-Романчук. Фото: Getty Images

Турнір виграла 20-річна господарка змагань Ларісса Япічіно.

Марина Бех-Романчук здобула другу нагороду в сезоні Діамантової ліги. На етапі в Італії українка стала третьою в стрибках у довжину.

Перший літній турнір українка провела в Рабаті, де здобула "срібло" місцевого етапу Діамантової ліги в потрійному стрибку.

Натомість в стрибках у довжину єдиним стартом Марини цього року залишалися лютневі змагання в Берліні, де спортсменка посіла сьоме місце.

Вчетверте в статусі чинної чемпіонки Діамантової ліги стартувала на етапі дворазова чемпіонка Європи, сербка Івана Вулета. Виходила на змагання і новоспечена чемпіонка Європи в приміщенні, британка Жазмін Соєрс.

Перший старт літнього сезону проводила олімпійська чемпіонка, німкеня Малайка Мігамбо. Змагалися у секторі й віцечемпіонка світу Есе Бруме зі срібною призеркою Євро-2023 в приміщенні Ларіссою Япічіно.

Як виступила Бех-Романчук

  • Після стартової спроби українка розташувала в проміжному топ-2 — позаду 20-річної італійки Япічіно, що перестрибнула Марину на 20 сантиметрів.
  • На другій сходинці Бех-Романчук трималася до четвертої спроби. Саме тоді Марину випередила американка Тара Девіс-Вудголл, стрибнувши 6.74. Натомість українка свій результат не покращила, а в третій спробі зробила заступ.
  • Саме між Бех-Романчук, Япічіно та Девіс-Вудголл розгорнулася боротьба за розподіл місць на подіумі. Українка у вирішальній спробі зробила заступ та результат знову не поліпшила — третє місце.

Діамантова ліга. Рим / Флоренція. Стрибки у довжину — жінки

  1. Ларісса Япічіно (Італія) 6.79 метра
  2. Тара Девіс-Вудгол (США) 6.74
  3. Марина Бех-Романчук (Україна) 6.59
На початок