Кеті Тейлор зазнала першої професійної поразки в поєдинку абсолютних чемпіонок світу з боксу

Кеті Тейлор зазнала першої професійної поразки в поєдинку абсолютних чемпіонок світу з боксу

Кеті Тейлор зазнала першої професійної поразки в поєдинку абсолютних чемпіонок світу з боксу
. Кеті Тейлор — Шантелль Камерон. Фото: AP Photos

Бій у Дубліні рішенням більшості суддів виграла англійка Шантелль Камерон.

Олімпійська чемпіонка з боку Кеті Тейлор зазнала дебютної поразки в професійному боксі. В поєдинку за звання абсолютної чемпіонки світу в першій напівсередній вазі ірландська боксерка поступилася англійці Шантелль Камерон.

Тейлор, що приносила Ірландії олімпійське "золото" 2012 року, вперше в кар'єрі проводила професійний поєдинок у рідній країні. Абсолютна чемпіонка у легкій вазі, саме Тейлор вважалася фавориткою на перемогу над Камерон, що відстоювала чотири основних титули в першій напівсередній категорії.

До поєдинку обидві абсолютні чемпіонки підходили без жодної професійної поразки. Тейлор за кар'єру виграла 22 поєдинки поспіль, Камерон — 17.

Обидві суперниці активно обмінювалися атаками впродовж повних 10 раундів — долю поєдинку мали визначати судді. Два арбітри віддали перевагу Камерон (96-94), у той час як ще один суддя розділив очки (95-95) у видовищному поєдинку.

  • Огляд бою Тейлор — Камерон — від 9:50 на відео:

Що було сказано після бою

"Не знаю, чи зробила я достатньо для перемоги. Муситиму передивитися бій. Дуже рівний поєдинок. Не так я хотіла провести свій бій на батьківщині. Вітаю Шантелль з фантастичним виступом. Мене не здивувало, якою вона була швидкою — я очікувала цього. Була важка битва, виснажливі 10 раундів, як я й очікувала", — наводить слова Тейлор після поразки Boxing Scene.

Натомість Камерон зізналася, що до останнього не була впевнена, кому судді віддадуть перемогу.

"Я була нажахана. Бачила вже таке в боксі. Гадала, що не здобуду перемогу рішенням. Кеті — чудова боксерка".

"Так тиснути — моя сильна сторона. Тренери іноді мене стримують, адже я пропускаю забагато ударів. Але це був один з тих поєдинків, коли вони спустили мене з ланцюга".

"Я боялася, що наприкінці вона зробила достатньо, аби вирвати перемогу. [Тейлор] швидка та жорстка".

Кеті Тейлор зазнала першої професійної поразки в поєдинку абсолютних чемпіонок світу з боксу
Кеті Тейлор незмінно перемагала у 22 попередніх професійних поєдинках. AP Photos

Що означає результат бою

  • Перша поразка Тейлор у 23 професійних поєдинках. Ірландка залишається чинною абсолютною чемпіонкою світу в легкій вазі.
  • 18-та поспіль професійна перемога Камерон. Та 10-та, в якій долю поєдинку за участю англійки визначали судді.
  • Шантелль Камерон вперше відстояла звання абсолютної чемпіонки в першій напівсередній вазі, об'єднавши всі титули після попередньої перемоги над Карен Карабахаль у жовтні 2022-го.

Що далі

Промоутер Едді Гірн, що представляє Тейлор, вже повідомив, що сторона ірландки має намір скористатися своїм правом на реванш.

"Черговий надзвичайний бій, в якому перемогти могла будь-яка із суперниць. Підсумок зустрічі чесний, але вона була дуже рівна".

"Передбачена опція реваншу. І ми знову проведемо цей бій у Дубліні восени".

"Тейлор могла б виступати у легкій вазі, де досі утримує чотири пояси. Але ми знаємо, що на думці в Кеті буде одне — реванш з Шантелль Камерон".

На початок