"Йому страшно". Гейні сильно штовхнув Ломаченка на зважуванні й отримає штраф: що сталося

"Йому страшно". Гейні сильно штовхнув Ломаченка на зважуванні й отримає штраф: що сталося

"Йому страшно". Гейні сильно штовхнув Ломаченка на зважуванні й отримає штраф: що сталося
. Девін Гейні та Василь Ломаченко. Фото: Boxing Scene

Результати зважування обох суперників перед очним поєдинком 20 травня.

У ніч проти суботи, 20 травня, в Лас-Вегасі відбулося офіційне зважування Василя Ломаченка з американцем Девіном Гейні. Процедура передувала їхньому бою за абсолютного чемпіона світу, що відбудеться наступного вечора.

У поєдинку з Ломаченком Гейні захищатиме чотири основних пояси чемпіона світу в легкій ваговій категорії. Статус абсолютного чемпіона американець утримує від червня минулого року, коли переміг австралійця Джорджа Камбососа.

Для українця бій з Гейні — четвертий після поразки від Теофімо Лопеса у 2020-му. Відтоді на шляху до потенційного чемпіонства він здолав трьох суперників поспіль, провівши останній бій у жовтні 2022 року — перемога одностайним рішенням над іншим американцем Джайменом Ортісом.

Ломаченко
Девін Гейні та Василь Ломаченко. Boxing Scene

Як пройшло зважування

Ломаченко виявився важчим з двох суперників, максимально вклавшись у ліміт категорії — рівно 135 фунтів (~61.23 кг). Різниця з Гейні в українця була мінімальною — американець показав вагу в 134.9 фунта (~61.18 кг).

До бою з Гейні Ломаченко підходитиме з вищою вагою, ніж до поєдинку з Ортісом. Тоді українець важив 134.6 — на 0.6 фунтаБлизько 0.27 кг. більше за суперника.

Найбільше уваги, втім, привернув інцидент під час "дуелі поглядів", коли Гейні штовхнув суперника в груди перед виходом зі сцени.

"Це лише початок. Бачили, як легко я його штовхнув? Він менший за мене, я нав'яжу йому власну волю", — цитує Boxing Scene слова американця після зважування.

"Йдеться про спадщину. Це мрія для мене. Я довго хотів цього бою — і ось він нарешті тут. Не можу дочекатися, коли покажу, який Девін Гейні великий. Цей бій унаочнить мою велич".

Ломаченко ж переконує: вчинок суперника — ознака нервовості Гейні перед потенційно найскладнішим боєм у кар'єрі чинного чемпіона.

"Тепер він мій. У нього немає сили. Він наляканий. Я це бачу — 100 відсотків, що йому страшно. Тому що знає, що йому буде дуже-дуже важко".

ESPN повідомляє, що Спортивна комісія штату Невада збирається подати офіційну скаргу на вчинок Гейні, проти якого застосують дисциплінарні санкції (наймовірніше — фінансовий штраф). Для Ломаченка ж вона призначила повторну перевірку стану його здоров'я.

Ломаченко проти Гейні: що відомо

  • За даними ESPN, Гейні отримає гарантовані 4 млн доларів за бій з Ломаченком. Гонорар українця складатиме 3 мільйони.
  • Гейні підходить до поєдинку непереможеним боксером. У 29 попередніх поєдинках він здобув 29 перемог, з яких 15 — дострокові.
  • Напередодні бою американець назвав Ломаченка, ексчемпіона світу в трьох вагових категоріях, "аматором".
На початок