Футболіста збірної Сербії відсторонили на три місяці за побиття суперників у фіналі Кубка Польщі

. Філіп Младенович, фото: AP Photos

Філіп Младенович пропустить старт наступного сезону.

Захисник збірної Сербії Філіп Младенович отримав дискваліфікацію на три місяці та штраф за побиття суперників після фіналу Кубка Польщі у складі "Легії". Про це повідомила Польська футбольна асоціація (PZPN).

31-річний Младенович проводить третій сезон у складі варшавської "Легії", до якої перейшов на правах вільного агента у 2020 році. У нинішньому розіграші Філіп зіграв 30 матчів у всіх турнірах, чотири з них – у Кубку Польщі.

Четвертим матчем Філіпа Младеновича у межах національного кубка був фінал проти "Ракува". Саме за його підсумками сербський захисник отримав дискваліфікацію та штраф від дисциплінарного комітету PZPN.

Що сталося?

У фіналі Кубка "Легії" протистояв лідер чемпіонату Польщі та чинний володар трофею – "Ракув". У вирішальному матчі варшавська команда уже на шостій хвилині зустрічі залишилася в меншості.

Основний час фіналу завершився без голів, тому матч перейшов у овертайм. Тренер "Легії" Коста Рунаїч замінив Філіпа Младеновича на 106-й хвилині, а на 120+1-й хвилині захисник отримав за межами поля другу жовту та був вилучений.

Попри вилучення Младенович не пішов у підтрибунне приміщення і залишився спостерігати за серією одинадцятиметрових ударів, адже в овертаймах команди не забили жодного голу. За підсумками серії свій 20-й трофей у Кубку Польщі здобула "Легія", яка обіграла "Ракув" з рахунком 6:5.

Після цього гравці "Легії" вибігли на поле святкувати свою перемогу у національному кубку. Серед них був і Філіп Младенович, який на шляху до воротаря своєї команди побив трьох футболістів суперника.

Що відбулося далі?

За інцидент у фіналі Кубка Польщі дисциплінарний комітет покарав Младеновича дискваліфікацією на три місяці, через що серб пропустить старт наступного сезону, який розпочнеться у кінці липня. Окрім цього, Філіп заплатить штраф у розмірі 120 тисяч злотих – більше мільйона гривень.

Після рішення PZPN Філіп Младенович приніс вибачення за свій вчинок на сторінці в Instagram.

"Я прошу вибачення за свою поведінку перед гравцями, перш за все перед Марчіном Чебулою, Віктором Длугошем і Жаном Карлосом, а також перед персоналом "Ракува", включаючи тренера Марека Папшуна. Я усвідомлюю, що це було неприйнятно. Так не повинен поводитися жоден спортсмен. Також прошу вибачення у гравців своєї команди, персоналу та вболівальників за те, що негідно представляв кольори варшавського клубу", - написав Младенович в Instagram.

Наразі "Легія", 15-разовий чемпіон Польщі, посідає друге місце в турнірній таблиці Екстракляси. Команда відстає від "Ракува" на 11 очок за чотири гри до кінця сезону.

Хто такий Філіп Младенович

• Філіп Младенович – 31-річний захисник варшавської "Легії" та збірної Сербії.
  • У складі БАТЕ двічі виграв чемпіонат Білорусі (2014 та 2015 році), а з "Легією" став чемпіоном Польщі у сезоні 2020/21.
  • У 2012 році Філіп дебютував за збірну Сербії. З того моменту провів у її складі 22 матчі.
  • На ЧС-2022 Младенович зіграв один матч, коли вийшов у стартовому складі на поєдинок групового етапу проти Бразилії (0:2).