Кубок України з веслування достроково завершили після ракетного обстрілу Умані

Кубок України з веслування достроково завершили після ракетного обстрілу Умані

Кубок України з веслування достроково завершили після ракетного обстрілу Умані
. noc-vin.org.u

Провели ранкову сесію змагань, після чого їх завершили.

Кубок України з веслування на байдарках та каное – перший всеукраїнський старт у 2023 році – завершився достроково. Про це повідомила Федерація каное України.

У п'ятницю, 28 квітня, мали відбутися фінали на дистанції 200 метрів та 5000 метрів. Рішення було ухвалене провести фінали на дистанції 200 метрів в одиночці та двійці, натомість фінали на дистанції 5000 метрів були скасовані. Про це повідомив тренер Руслан Шевцов.

Читайте більше: Ракетний удар по Україні. Що відомо про наслідки атаки в Умані, Дніпрі і на Київщині

Скасування фіналів на дистанції 5000 метрів пов'язане з нічною ракетною атакою на Умань.

"Оскільки ми не здаємося, а будемо далі боротись за перемоги на водних доріжках і прославляти нашу Україну на світових спортивних форумах, сьогодні зранку ще були проведені кілька фінальних заїздів, щоб остаточно визначити склад збірної команди України. Ніхто не може передати емоції, з якими на старт сьогодні виходили найкращі веслувальники нашої країни", – йдеться у заяві Федерації каное.

Змагання не будуть відновлені, тож фінали на дистанції 5000 метрів не будуть проведені. Як повідомила Федерація каное України, вона була "змушена передчасно припинити змагання, щоб не наражати на небезпеку наших учасників".

Також у заяві Федерація каное закликала Міжнародну федерацію продовжити відсторонення веслувальників з Росії та Білорусі від змагань.

Читайте більше: Людмила Лузан знялася з Кубка України через ракетну атаку на Умань
На початок