Художня гімнастика: Євро-2024
Художня гімнастика: Євро-2024
Україна здобула дебютні медалі сезону на Кубку світу з художньої гімнастики

Україна здобула дебютні медалі сезону на Кубку світу з художньої гімнастики

Україна здобула дебютні медалі сезону на Кубку світу з художньої гімнастики
. Fanny Cortyl

Нагороди здобули Вікторія Онопрієнко та команда у вправах з 5 обручами.

Україна здобула дві медалі на Кубку світу з художньої гімнастики у азербайджанському Баку. Нагороди для збірної здобули Вікторія Онопрієнко та команда у вправах з 5 обручами.

В індивідуальній першісті у Баку "синьо-жовті" заявили Вікторію Онопрієнко та Поліну Каріку. А до складу національної команди у групових вправах увійшли: Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Діана Баєва, Дарина Дуда та Єлизавета Азза.

За результатами кваліфікації Вікторія Онопрієнко показала шостий результат у багатоборстві і відібралась у фінал з булавами з четвертим результатом та у вправах з обручем. У фіналі зі стрічкою Онопрієнко була другою запасною. Натомість у команді Україна вийшла до вирішальних виступів з 5 обручам, а також з 3 стрічками/2 мячами. У підсумку, "синьо-жовті" здобули у Баку дві нагороди.

У команді українські художниці стали третіми у фіналі з 5 обручами. За свій виступ українки отримали 33.350 бала та поступилися Китаю (33.650) та Ізраїлю (34.950). У вправах з 3 стрічками/2 мячами команда України посіла сьоме місце.

В індивідуальних виступах Вікторія Онопрієнко розпочала останній день змагань на Кубку світу у Баку виступом у фіналі з обручем, де посіла четверте місце. А ось у фіналі з булавами українка здобула дебютну для себе нагороду у Баку.

За виступ з булавами Вікторія Онопрієнко отримала 32.650 бала. З цим результатом українська художня гімнастка посіла друге місце. Вона випередила чинну чемпіонку світу у цій дисципліні німкеню Дар'ю Варфоломеєв (32.550) та поступилася Стіліані Ніколовій з Болгарії (34.150).

Кубок світу з художньої гімнастики. Баку, Азербайджан.

Групові вправи

 1. Ізраїль – 34.950
 2. Китай – 34.650
 3. Україна – 33.350

Індивідуальні вправи. Вправи з булавами

 1. Стіліана Ніколова (Болгарія) – 34.150
 2. Вікторія Онопрієнко (Україна) – 32.650
 3. Дар’я Варфоломеєв (Німеччина) – 32.550

У Баку збірна України здобула перші медалі у сезоні Кубка світу. На трьох попередніх етапах "синьо-жовті" не виграли жодної нагороди.

Хто така Вікторія Онопрієнко

 • Вікторія Онопрієнко – 19-річна українська художня гімнастка, родом із Києва.
 • Віцечемпіонка Європи в командних змаганнях 2018 року (виступала в юніорках).
 • Дворазова призерка етапів Кубка світу-2022 зі стрічкою: "золото" в Пезаро, "бронза" в Софії.
 • Фіналістка Олімпійських ігор-2020 у Токіо – 10-те місце.
 • На дебютному чемпіонаті світу-2021 увійшла до топ-5 у індивідуальному багатоборстві.
Читайте також: Вікторія Онопрієнко показала найкращий за чотири роки результат України в багатоборстві на ЧС з художньої гімнастики
На початок