"Надзвичайна машина". Ерлінг Голанд побив черговий рекорд результативності в Лізі чемпіонів

. Ерлінг Голанд. Фото: AP Photos

Що означає гол норвежця у матчі-відповіді з "Баварією".

Ерлінг Голанд відзначився своїм 35-м голом у Лізі чемпіонів. У матчі середи, 19 квітня, м'яч норвежця допоміг "Манчестер Сіті" зіграти внічию з "Баварією" (1:1).

Голанд відкрив рахунок у матчі на 57-й хвилині. Хоча міг відзначатися ще у першому таймі: на 37-й хвилині він не реалізував пенальті, вперше з квітня 2021 року.

Цього сезону Ерлінг має вже 12 голів у головному клубному євротурнірі. Норвежець — найкращий бомбардир поточного розіграшу Ліги чемпіонів, на чотири голи випереджаючи Мохамеда Салаха з "Ліверпуля".

Крім того, Голанд став автором чергового рекорду в Лізі чемпіонів. Він швидше за інших в історії турніру дістався позначки у 35 голів — для цього нападникові знадобилися 27 матчів.

"Реалізація від Голанда — дуже, дуже хороша. Нам відомо, що він є загрозою [для суперників]. Його пенальті показав характер. Він не реалізував його, але це не має значення", — цитує сайт "Сіті" тренера Хосепа Гвардіолу.

"Та йому лише 22 роки — він надзвичайна машина".

Автори найшвидших 35 голів у Лізі чемпіонів: топ-5

1. Ерлінг Голанд — 27 матчів
  2. Рууд ван Ністелрой — 42
  3. Кіліан Мбаппе — 54
  4. Ліонель Мессі — 55
  5. Роберт Левандовські — 56

Усі досягнення Голанда в ЛЧ після матчу з "Баварією"

• Наймолодший автор 35 голів — Голанд вийшов на поєдинок у Мюнхені у віці 22 років і 302 днів. Попередній рекорд — 23 роки й 260 днів — належав Кіліану Мбаппе.
  • Голанд забив 35 голів за перші 2 тисячі ігрових хвилин в ЛЧ. Найкращий бомбардир в історії турніру, португалець Кріштіану Роналду, не забив жодного голу за той самий проміжок після дебюту на турнірі.
  • Ерлінг увійшов до топ-5 найкращих бомбардирів "Манчестер Сіті" у єврокубках із 7 голами. Для повторення третього рекорду, що належить Бернарду Сілві, норвежцю залишається провести ще один м'яч.

Рекорди Голанда у сезоні 2022/23

• У півфіналі "Манчестер Сіті" зіграє з "Реалом". Перший матч в Іспанії відбудеться 9 травня.
  • Хосеп Гвардіола вдесяте у тренерській кар'єрі вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів та встановив абсолютний рекорд турніру за цим показником.
  • У суботу, 22 квітня, "Сіті" зіграє проти "Шеффілд Юнайтед" у півфіналі Кубка Англії.