Норвегія бойкотуватиме турніри з фехтування за участі атлетів з РФ та Білорусі. Це перший випадок серед іноземних країн

Норвегія бойкотуватиме турніри з фехтування за участі атлетів з РФ та Білорусі. Це перший випадок серед іноземних країн

Норвегія бойкотуватиме турніри з фехтування за участі атлетів з РФ та Білорусі. Це перший випадок серед іноземних країн
. Збірна Росії з фехтування, фото: AP Photos

Також Норвегія відмовилася від проведення змагань з фехтування через допуск атлетів з Росії та Білорусі.

Федерація фехтування Норвегії вирішила повністю бойкотувати змагання через участь на них спортсменів з Росії та Білорусі. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

У березні Міжнародна федерація фехтування (FIE) оголосила про повернення спортсменів з Росії та Білорусі до змагань. Відповідне рішення було ухвалене до оновлених рекомендацій МОК, згідно яких міжнародним спортивним федераціям радили допускати атлетів з цих країн до турнірів на умовах нейтралітету.

Рішення FIE частина країн зустріли негативно: у Німеччині, Данії, Франції та Польщі відмовилися проводити етапи Кубка світу через допуск фехтувальників з Росії та Білорусі. А у Польщі також наголосили, що не прийматимуть атлетів з цих країн на Європейські ігри-2023.

Норвезька федерація фехтування ж вирішила запровадити повний бойкот змаганням, де будуть представлені спортсмени з Росії та Білорусі. Крім цього, в Норвегії відмовилися проводити щорічний Кубок світу - замість цього планують провести змагання, де б брали участь фехтувальники з Швеції та Фінляндії.

"Після того, як більшість на конгресі FIE затвердила дозвіл росіянам та білорусам повернутися, керівництво федерації фехтування вирішило не відправляти спортсменів на змагання та чемпіонати з їхньою участю", - повідомляється у заяві організації.

Повний бойкот Норвегією змагань за участі Росії та Білорусі - перший у фехтуванні. Загалом лише у боксі країни оголошували бойкот виступам на чемпіонатах світу, які організовувала IBA, через участь атлетів з цих країн.

Україна оголосила про бойкот міжнародним змаганням з фехтування через участь атлетів з Росії та Білорусі у березні. Після цього уряд України випустив наказ про заборону збірним України змагатися на турнірах, де присутні атлети з цих країн.

Читайте також: "Наказ створює певні умови, щоб захистити інтереси наших спортсменів". Матвій Бідний – про наказ Мінспорту України

Повернення Росії у фехтуванні: останні новини

На початок