Василь Ломаченко отримав потенційного претендента на бій у разі перемоги над Гейні: хто виграв елімінатор WBC

Василь Ломаченко отримав потенційного претендента на бій у разі перемоги над Гейні: хто виграв елімінатор WBC

Василь Ломаченко отримав потенційного претендента на бій у разі перемоги над Гейні: хто виграв елімінатор WBC
. AP Photos

Американець Шакур Стівенсон здобув свою 20-ту професійну перемогу поспіль.

Непереможений американський боксер Шакур Стівенсон здобув свою дебютну перемогу в легкій ваговій категорії. У ринзі рідного Ньюарка ексчемпіон світу достроково переміг японця Шуїчіро Йошіну.

Упродовж кар'єри 25-річний Стівенсон вже утримував титули в напівлегкому й другому напівлегкому дивізіонах. Минулого року він звільнив пояси WBC та WBO у категорії до 59 кг та піднявся у вазі, заявивши про намір стати чемпіоном у трьох різних дивізіонах.

Бій з Йошіною носив статус елімінатора WBC за право стати претендентом на основний титул організації. Наразі його утримує Девін Гейні, на якого у травні очікує бій з українцем Василем Ломаченком за звання абсолютного чемпіона світу.

На шляху до дострокової перемоги Стівенсон двічі відправляв японського суперника в нокдаун. А за півтори хвилини до закінчення шостого раунду Йошіна пропустив вирішальний удар у голову з лівиці. Рефері просигналізував про закінчення бою й 20-ту поспіль професійну перемогу американця.

Що означає перемога Шакура Стівенсона

Отримавши офіційний статус претендента, Стівенсон може розраховувати на організацію поєдинку з чемпіоном WBC у легкій вазі.

Той визначиться у травневому бою Гейні та Ломаченка, в якому на кону стоятимуть одразу чотири основні пояси чемпіона світу в дивізіоні. Другий захист титулів для Девіна проходитиме 20 травня у Лас-Вегасі.

У разі перемоги над Гейні українець, ймовірно, буде зобов'язаний побитися зі Стівенсоном. Раніше перспективу організації бою з Ломаченком озвучував сам американець.

"Можемо застовпити цей бій [Стівенсона проти Гейні] після того, як він поб'ється з Джорджем Камбососом. З Ломаченком теж битимуся", — розповідав Шакур після своєї 19-ї перемоги у вересні.

Хто такий Шакур Стівенсон

  • 25-річний непереможений боксер з американського Ньюарка.
  • Ексчемпіон світу в напівлегкій та другій напівлегкій вагових категоріях.
  • На професійному ринзі провів 20 поєдинків, вигравши усі 20 (з них — 10 достроково).
  • Олімпійський віцечемпіон 2016 року у ваговій категорії до 56 кг.

Що відомо

  • Василь Ломаченко боксуватиме за звання чемпіона світу вперше з 2020 року, коли програв Теофімо Лопесу в поєдинку за звання абсолютного чемпіона в легкій вазі.
  • Для Ломаченка поєдинок проти Гейні стане першим з жовтня, коли українець одностайним рішенням суддів переміг американця Джамейна Ортіса.
  • До поєдинку з абсолютним чемпіоном Ломаченко підходить із серією з трьох перемог поспіль. Окрім Ортіса, українець після поразки від Лопеса здолав японця Масайоші Накатані та ганця Річарда Коммі.
На початок