"Це не покарання". Основний захисник "Нанта" втратив місце у старті через дотримання посту під час Рамадану

"Це не покарання". Основний захисник "Нанта" втратив місце у старті через дотримання посту під час Рамадану

"Це не покарання". Основний захисник "Нанта" втратив місце у старті через дотримання посту під час Рамадану
. ФК "Нант"

Гравець уже пропустив одну гру команди у Лізі 1.

Захисник французького "Нанта" Джауен Хаджам втратив місце у складі через дотримання посту під час Рамадану. Про це розповів тренер команди Антуан Комбуаре.

20-річний Хаджам перейшов до "Нанта" у січні 2023 року. Футболіст одразу став гравцем стартового складу, розпочавши сім з дев'яти матчів з перших хвилин.

З початком Рамадану, місяця мусульманського посту, Джауен Хаджам, який сповідує іслам, дотримується релігійних обмежень. Футболіст з 22 березня вживає їжу та воду лише після заходу сонця.

Читайте також: Арбітри АПЛ під час Рамадану робитимуть спеціальні паузи у матчах для гравців-мусульман

Тренер "Нанта" намагався переконати Хаджама порушувати піст у дні матчів, однак футболіст відмовився від цього. Антуан Комбуаре прийняв рішення відсторонити Джауена від офіційних поєдинків до закінчення Рамадану 21 квітня.

"Тут немає ніяких суперечок. Тих, хто дотримується посту, я підтримую. Але у дні матчів ви не повинні його притримуватися. Це не покарання, а мною встановлені правила. Це його вибір, і я його поважаю", - зазначив тренер "Нанта".

Джауен Хаджам уже пропустив одну гру "Нанта" через дотримання посту. Лівий захисник не зіграв у домашньому матчі команди у неділю, 2 квітня, проти "Реймса" (0:3). "Канарки" зазнали у цьому поєдинку поразки з рахунком 0:3 та продовжили безвиграшну серію у чемпіонаті Франції до шести матчів.

Хто такий Джауен Хаджам

  • Джауен Хаджам - 20-річний лівий захисник "Нанта".
  • До переходу в "Нант" футболіст грав за ФК "Париж", у складі якого провів загалом 44 матчі та відзначився одним асистом.
  • За "Нант" Хаджам зіграв 11 поєдинків у всіх турнірах. На рахунку захисника одна результативна передача у грі з ПСЖ (2:4) у 26-му турі Ліги 1.
  • На молодіжному рівні Джауен виступав за збірну Франції, однак у березні 2023 року дебютував за збірну Алжиру.
На початок