Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону: результати

Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону: результати

Команда Харківської області перемогла у змішаній естафеті на чемпіонаті України з біатлону: результати
. biathlon.com.ua/Pavlo Zarovetskyi

Як пройшли фінальна гонка весняної частини чемпіонату України.

У Буковелі завершилась весняна частина чемпіонату України з біатлону. В останній змагальний день неділі, 26 березня, відбулась змішана естафета.

Змішана естафета в останній день чемпіонату України стала першою командною гонкою в Буковелі у березні 2023 року. Їй передували три старти: суперспринт, коротка індивідуальна гонка та масстарт.

Загалом у гонці в заключний день змагань взяли участь 11 команд. Однак на трасу в останньому старті весняної частини чемпіонату України з біатлону не вийшли Христина Дмитренко, переможниця суперспринту та масстарту у Буковелі, та Дмитро Підручний, який здобув "золото" у суперспринті та "срібло" - у масстарті.

Як пройшла змішана естафета чемпіонату України з біатлону

Лідерство у змішані естафеті для Харківської області з першого етапу гонки завоювала Любов Кип’яченкова. Учасниця жіночої збірної України пройшла свій відтинок без хиб і отримала 24 секунди переваги над найближчою суперницею - Олександрою Меркушиною з Закарпатської області.

На другому етапі харківські біатлоністи втратили перевагу у гонці після двох хиб Оксани Коваленко. Натомість Анастасія Меркушина вивела Закарпатську область у лідери гонки із запасом у 1:20 хвилини. Своє лідерство закарпатські біатлоністи втратили на останньому етапі естафети - Ігор Русин на четвертому рубежі допустив дві хиби та прийшов на фініш четвертим.

У підсумку, переможцем змішаної естафети стала Харківська область. Другими стали біатлоністи з Тернопільської області, які після жіночого етапу посідали шосте місце, але після виступів Тараса Лесюка та Віталія Мандзина здобули "срібло". Третіми ж фінішували представники Сумської області, які всю гонку провели на третьому місці.

Чемпіонат України з біатлону. Естафета: топ-3

  1. Харківська область (Любов Кип'яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко, Степан Кінаш) - 1:10:20.4
  2. Тернопільська область (Ірина Тарасюк, Тетяна Тарасюк, Тарас Лесюк, Віталій Мандзин) +26.3
  3. Сумська область (Віта Семеренко, Валентина Семеренко, Роман Боровик, Богдан Борковський) +34.2
Читайте також: Збірна України з біатлону матиме новий тренерський штаб жіночої команди на сезон 2023/24
На початок