Футзал: чемпіонат Європи серед жінок
Футзал: чемпіонат Європи серед жінок
"Це наша маленька перемога". Тренер України з футзалу - про емоції та оцінка результату у фіналі Євро

"Це наша маленька перемога". Тренер України з футзалу - про емоції та оцінка результату у фіналі Євро

Ексклюзивно
"Це наша маленька перемога". Тренер України з футзалу - про емоції та оцінка результату у фіналі Євро
. АФУ

Ексклюзивний коментар Олега Шайтанова для Суспільне Спорт.

Збірна України з футзалу стала віцечемпіонкою жіночого чемпіонату Європи з футзалу. У фіналі українки поступилися Іспанії - 1:5, яка втретє стала чемпіонкою.

Для України результат у фіналі чемпіонату Європи з футзалу - найкращий в їхній історії. Перед цим українки здобували "бронзу", а у першому розіграші турніру посіли четверте місце.

Після завершення поєдинку головний тренер збірної України з футзалу Олег Шайтанов дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому оцінив виступ команди у фіналі.

Шайтанов назвав результат на Євро з футзалу "маленькою перемогою". Після завершення поєдинку гравчині збірної України, попри поразку, з посмішками на обличчях раділи результату.

  • Оцінка результату у фіналі

"Перше, що хочу сказати, це привітати збірну Іспанії з перемогою. Це дійсно дуже сильна команда. Так, ми намагались протистояти цій команді, але клас Іспанії - є клас Іспанії. Тому мої вітання старому-новому чемпіону Європи.

Я не можу сказати, що був у грі один момент, який повернув все на користь Іспанії. Все ж таки в цих моментах ми не дограли оптимально, тому гол за голом. На жаль, з кожним пропущенним м‘ячем розуміли, що повернутись у гру буде повернутися все важче і важче".

  • Що означає медаль на Євро-2023

"Дві медалі 20-річної давнини, вони лежать у мене, і я їх не бачу. Це історія. Все ж таки остання медаль бронзова і ця срібна будуть висіти на видному місці. Це сучасність".

  • Як оцінює результат на Євро

"Я можу сказати, що це наша маленька перемога. Ми очікуємо головної перемоги нашої країни над ворогом. І хотів подякувати нашим Збройним силам України за те, що дають нам шанс тут знаходитись і займатися улюбленим ділом".

Збірна України з футзалу: що відомо

  • У статусі гравця Олег Шайтанов двічі здобував "срібло" з чоловічою збірною України з футзалу - у 2001 та 2003 роках.
  • Україна грала в усіх трьох розіграшах турніру. Результат на Євро-2023 - найкращий в історії команди.
  • Підсумковий залік турніру: 1. Іспанія, 2. Україна, 3. Португалія, 4. Угорщина.
Читайте також: Португалія рекордно розгромила Угорщину і стала бронзовою призеркою Євро-2023 з футзалу
  • Найкращою бомбардиркою чемпіонату Європи-2023 у складі збірної України стала Анна Шульга. Вона забила всі три м'ячі команди на турнірі.
На початок