Ангеліна Калініна не втримала перевагу та програла сьомій ракетці світу Саккарі на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі

Ангеліна Калініна не втримала перевагу та програла сьомій ракетці світу Саккарі на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі

Ангеліна Калініна не втримала перевагу та програла сьомій ракетці світу Саккарі на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллсі
. AP Photos

Українська тенісистка зупинилася у кроці від перемоги.

Українка Ангеліна Калініна програла матч третього кола турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі. Перша ракетка України зазнала поразки від представниці Греції Марії Саккарі - сьомій ракетці світу.

Калініна - одна з двох українок, що дійшли до третього кола на турнірі в Індіан-Веллсі. Крім неї, до цієї стадії дісталася Леся Цуренко, яка розпочинала його ще у кваліфікації.

Читайте також: Дві українські тенісистки пройшли в третій раунд турніру WTA1000 в Індіан Веллсі: результати матчів

За вихід у четверте коло Калініна мала поборотися з Марією Саккарі. Це була друга зустріч між тенісистками: у червні 2022 року українка обіграла грекиню у 3-сетовому матчі.

Зустріч проти Саккарі Калініна розпочала з перемоги у першому сеті. Українська тенісистка вийшла вперед завдяки брейку у другому геймі. А у восьмому геймі мала одразу чотири брейкпоїнти, щоб закінчити достроково гру, однак їх грекиня їх відіграла. Тим не менш, перший сет українка виграла: у наступному ж геймі вона всуху обіграла суперницю на власній подачі.

У другому сеті Калініна також вийшла вперед на старті за рахунку 1:1. Однак не втримала перевагу і у наступному ж геймі на власній подачі дозволила Саккарі вперше зробити брейк у матчі.

Зрівнявши рахунок, Саккарі перехопила ініціативу у матчі. І перемогла у другому сеті, взявши чотири поспіль гейми.

Третій сет між тенісистками мав схожий сценарій: Калініна знову зробила брейк на подачі Саккарі, після чого втратила перевагу вже у наступному геймі.

Переможницю матчу визначив десятий гейм. Саккарі взяла гейм на власній подачі, після чого з третьої спроби зробила брейк - Калініна тричі здійснила подвійну помилку. Завдяки цьому грецька тенісистка й здобула вольову перемогу.

WTA 1000. Індіан-Веллс (США). Третє коло

Марія Саккарі (Греція, 7) - Ангеліна Калініна (Україна, 27) 2:1 (3:6, 6:2, 6:4)

Матч між тенісистками тривав 2:31 години. Саккарі відіграла 67% брейкпоїнтів, тоді як Калініна - 55%.

Ангеліна Калініна: що відомо

  • Калініна двічі у кар'єрі перемагала тенісистку з топ-10 світового рейтингу. У 2022 році в Мадриді українка перемогла Гарбіньє Мугурусу, а в Істбурні завдала поразку саме Саккарі.
  • Українка лише двічі у кар'єрі грала у четвертому колі на турнірах WTA1000. У 2022 році Калініна пройшла до цієї стадії в Маямі, а у Мадриді взагалі дійшла до чвертьфіналу.
  • Це другий поспіль турнір WTA 1000 з Калініної у третьому раунді. Перед цим вона дійшла до цієї стадії на змаганнях у Дубаї.
На початок