"Перед кожною гонкою боюся". Доротея Вірер зізналася у страху перед стрільбою після двох "сухих" перемог в Естерсунді

"Перед кожною гонкою боюся". Доротея Вірер зізналася у страху перед стрільбою після двох "сухих" перемог в Естерсунді

"Перед кожною гонкою боюся". Доротея Вірер зізналася у страху перед стрільбою після двох "сухих" перемог в Естерсунді
biathlonworld.com

Італійка здобула другу перемогу на сьомому етапі Кубка світу.

32-річна італійка Доротея Вірер - одна з найдосвідченіших біатлоністок сезону Кубка світу. І претендентка на боротьбу за Великий кришталевий глобус: перед заключним етапом в Голменколлені Вірер займає друге місце у загальному заліку.

Прогрес італійки у боротьбі за Великий кришталевий глобус став можливим завдяки двом поспіль перемогам на Кубку світу в Естерсунді. Спершу Вірер перемогла в індивідуальній гонці, а вже у неділю, 12 березня, тріумфувала у масстарті.

Виграти дві особисті гонки в Естерсунді Вірер змогла завдяки чистій роботі на вогневому рубежі. При чому масстарт італійка взагалі вперше закінчила перемогою з 20 закритими мішенями.

Востаннє Вірер закінчувала гонку з чотирма закритими вогневими рубежами ще на старті сезону на етапі в Контіолагті. Тоді 20 закритих мішеней дозволили їй посісти друге місце в гонці переслідування.

Ще після індивідуальної гонки Вірер розповіла про страх, який відчуває через роботу на стрільбі. Італійка зазначила, що "здивована" своїй точності, адже з дитинства не відчуває себе достатньо впевненою.

"Я дуже здивована, що мені вдалося закрити всі мішені. Не відчуваю себе настільки впевнено перед стрільбою. Це може виглядати не так, але запитайте у мого тренера. Він каже, що ніколи не зустрічав спортсмена з такою низькою самооцінкою, який має такі хороші результати. Мені хотілось би мати більше впевненості та бути задоволеною результатами, які маю. Але перед кожною гонкою я дуже боюся погано її провести і не стріляти достатньо добре", - сказала Доротея після індивідуальної гонки.

А після перемоги в індивідуальній гонці Вірер ще й виграла масстарт - знову з чистою стрільбою. Після гонки італійка розповіла, що її головною метою було саме повторення стрільби у попередній гонці.

"На розминці, як завжди, почувалася дуже погано. Зрештою, все вийшло не так погано... Моєю головною метою було відстрілятися, як в індивідуальній гонці, і це вдалося. Я не відчуваю цього [фізичної форми], я просто зосередилася на собі. Дуже боялася француженок, тому що вони дуже швидкі. Тому я просто виклалася на повну. Були просто ідеальні умови для мого катання. Думаю, мені подобається Естерсунд!" - розповіла біатлоністка.

Хто така Доротея Вірер

  • Доротея Вірер - 32-річна італійська біатлоністка.
  • Вірер здобула три "бронзи" на Олімпійських іграх: у змішаній естафеті (2014 та 2018 роках) та спринті (Пекін-2022).
  • На етапах Кубка світу біатлоністка виступає з сезону 2008/09. Загалом на етапах Кубку світу Вірер здобула 22 перемоги: 16 індивідуальних та шість командних.
  • У лютому 2019 року Вірер стала третьою біатлоністкою (після Мартіна Фуркада та Марі Дорен-Абер), яка здобула перемогу у всіх дисциплінах біатлону.
На початок