Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Італійка Доротея Вірер здобула друге "золото" етапу Кубка світу в Естерсунді: результат масстарту

Італійка Доротея Вірер здобула друге "золото" етапу Кубка світу в Естерсунді: результат масстарту

Італійка Доротея Вірер здобула друге "золото" етапу Кубка світу в Естерсунді: результат масстарту
Доротея Вірер. Фото: AP Photos

Українки участь у передостанньому масстарті сезону не взяли.

На етапі Кубка світу в Естерсунді розпочався заключний змагальний день. У неділю, 12 березня, біатлоністи мали виступити у масстартах, першими гонку бігли жінки.

У порівнянні з попереднім масстартом на етапі Кубка світу в Рупольдингу, Україна не мала представництва у жіночому масстарті. За підсумками індивідуальної гонки найкращий результат показала Олена Білосюк - 32-е місце, однак цього виявилося недостатньо для відбору у масстарт.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт.

Масстарт в Естерсунді став передостаннім у сезоні Кубка світу з біатлону, заключна гонка відбудеться в Голменколлені. Перед стартом лідеркою заліку масстартів у жінок була француженка Жюлія Сімон, яка випереджала австрійку Лізу Терезу Гаузер - остання участі у гонці не брала.

Саме Сімон йшла проміжною лідеркою масстарту після двох вогневих рубежів. Проте її перевага була незначною: в інтервалі десяти секунд з другої стрільби вийшли італійка Доротея Вірер, француженка Лу Жанмоно, норвежка Марте Олсбю Ройзелланн та чешка Маркета Давідова.

Ключовим моментом гонки стала остання стрільба. Сімон пішла на коло штрафу, тоді як Доротея Вірер та Лу Жанмоно закінчили масстарт з усіма закритими мішенями.

Вірер у підсумку здобула другу поспіль перемогу на етапі в Естерсунді. Попередню індивідуальну гонку вона також закінчила без хиб, випередивши співвітчизницю Лізу Віттоцці. Цього разу італійка випередила Лу Жанмоно, яка втримала друге місце у боротьбі з Жюлією Сімон.

Кубок світу. Естерсунд (Швеція). Масстарт - жінки

  1. Доротея Вірер (Італія, 0+0+0+0) 31:58.5
  2. Лу Жанмоно (Франція, 0+0+0+0) +6.3
  3. Жюлія Сімон (Франція, 0+0+0+1) +11.1
  4. Марте Олсбю Ройзелланн (Норвегія, 0+0+0+1) +40.1
  5. Каролін Коломбо (Франція, 1+0+1+0) +40.1
  6. Ганна Еберг (Швеція, 1+0+0+1) +47.5
На початок