Україна втратила перевагу "+5" та програла Австрії у відборі на Євро-2024 з гандболу: турнірна таблиця

Україна втратила перевагу "+5" та програла Австрії у відборі на Євро-2024 з гандболу: турнірна таблиця

Україна втратила перевагу "+5" та програла Австрії у відборі на Євро-2024 з гандболу: турнірна таблиця
Збірна України з гандболу, фото: ФГУ

Для України усе вирішиться в останніх двох матчах відбору.

Збірна України з гандболу програла другий матч національній команді Австрії у відборі на чоловічий чемпіонат Європи-2024. Це був другий поєдинок між австрійцями та українцями за дві доби: перша гра закінчилася перемогою червоно-білих 36:31.

Читайте більше: Збірна України програла Австрії в третьому турі відбору Євро-2024 з гандболу

Перед цим матчем свій поєдинок четвертого туру відбору зіграли суперники по групі: Румунія взяла реванш у Фарерських островів - 25:17. Таким чином, перемога у матчі проти українців автоматично виводила Австрію на Євро. Натомість Україна могла перервати серію з двох поразок поспіль та залишитися у боротьбі за перше місце у групі.

Перший тайм матчу Австрія - Україна залишився за синьо-жовтими. Українці активно захищалися, вибігали в швидкі контратаки та краще доводили атаки до результативних кидків. На перерву команди пішли за рахунку 14:11 на користь України.

Старт другого тайму вийшов дуже активним, команди закинули по 6 м'ячів за старові шість хвилин - 20:17. Після цього Україні вдалося збільшити перевагу до "+5", яка стала найбільшою у матчі - 22:17.

Однак одразу після цього Австрія закинула шість поспіль м'ячів (тренер України використав два таймаути, але не зупинив натиск суперника) - 23:22 на користь австрійців. Українці намагалися втриматися за суперником, але серія помилок в атаці та розкоцентрованість у захисті не дозволили цього зробити. Підсумковий рахунок - 31:28 на користь Австрії.

Відбір на Євро-2024 з гандболу. Група 4, четвертий тур
  • Румунія – Фарерські острови 25:17
  • Австрія – Україна 31:28
Турнірна таблиця: група 4
  1. Австрія – 8 очок (4 матчі), +16
  2. Румунія – 4 очки (4), +10
  3. Україна – 2 очки (4), -14
  4. Фарерські острови – 2 очки (4), -12

За два тури до завершення відбору Австрія гарантувала собі вихід до фінальної частини Євро-2024.

Два останні тури відбору на Євро-2024 відбудуться наприкінці квітня. У середу, 26 квітня, Україна зіграє в гостях проти Фарерських островів. А в неділю, 30 квітня, "вдома" прийме Румунію.

Що потрібно Україні для виходу на Євро-2024

  • На Євро-2024 виходять перше та друге місце кожної групи, а також чотири з восьми найкращих третіх місць.
  • Україна уже точно не фінішує на першому місці. Для фінішу на другому місці Україні потрібно виграти два останні матчі. А також розраховувати на один з двох сценаріїв: або обіграти Румунію "+9" та більше, або Румунія має не виграти в Австрії в очному матчі.
  • При виборі найкращих третіх місць не враховуватимуться результати з останнім місцем групи. Тобто якщо Україна фінішує третьою, а четвертими – Фарерські острови, то саме результати з цією командою не будуть враховані. Відповідно, за такими підрахунками в України поки 0 очок.
На початок