Дві українські тенісистки пройшли в третій раунд турніру WTA1000 в Індіан Веллсі: результати матчів

Дві українські тенісистки пройшли в третій раунд турніру WTA1000 в Індіан Веллсі: результати матчів

Дві українські тенісистки пройшли в третій раунд турніру WTA1000 в Індіан Веллсі: результати матчів
Ангеліна Калініна та Леся Цуренко. Фото: AP Photos

Ще одна українка – вилетіла.

Три українські тенісистки провели свої матчі у другому раунді турніру WTA1000 в американському Індіан Веллсі. До цього раунду змагань пройшли Леся Цуренко та Даяна Ястремська, з цієї стадії розпочала виступ на турнірі Ангеліна Калініна.

У другому раунді Калініна, перша ракетка України, потрапила на 17-річну чешку Лінду Фрухвіртову (№53 у світовому рейтингу). Ястремська теж грала проти чешки – №16 посіву, Барбори Крейчикової. А Леся Цуренко за вихід у третє коло зустрічалася з №29 посіву, хорваткою Донною Векич.

WTA1000. Індіан Веллс, другий раунд
  • Барбора Крейчикова (Чехія, 16) - Даяна Ястремська (Україна) 2:0 (6:1, 6:2)
  • Ангеліна Калініна (Україна, 27) - Лінда Фрухвіртова (Чехія) 2:1 (4:6, 6:4, 7:5)
  • Донна Векич (Хорватія, 29) - Леся Цуренко (Україна) 1:2 (6:2, 2:6, 2:6)

Найскладніший та найдовший матч у другому раунді серед українок провела Ангеліна Калініна: у третьому сеті їй довелося вибиратися з матчболу суперниці. 17-річна Фрухвартова вигравала у вирішальній партії з рахунком 5:2, але не змогла закрити гру: Калініна відіграла матчбол, виграла п'ять геймів поспіль і пройшла далі.

Вольову перемогу також здобула Леся Цуренко. Вона вдруге за останні два тижні зустрілася з Векич, але якщо у попередній грі українка знялася у другому сеті, то тут - перемогла у трьох партіях.

Даяна Ястремська боротьби Крейчиковій нав'язати не змогла: їх матч тривав 70 хвилин.

Що означає цей результат українок

  • Ангеліна Калініна уперше в кар'єрі пройшла до третього раунду турніру в Індіан Веллсі. У цьому сезоні вона у другому поспіль турнірі WTA1000 проходить до третього раунду.
  • Леся Цуренко пройшла до третього раунду турніру WTA1000 уперше з 2019 року. Востаннє так далеко вона проходила саме в Індіан Веллсі чотири роки тому.

Хто буде наступними суперницями українок (ОНОВЛЕНО)

  • Ангеліна Калініна в третьому раунді зіграє проти Марії Саккарі (№7 посіву), яка в другому раунді здолала Шелбі Роджерс в трьох сетах.
  • Леся Цуренко має зіграти проти Аріни Сабалєнко (№2 посіву), тенісистки з Білорусі.
Читайте більше: "Морально не потягну". Леся Цуренко висловила готовність зніматися з ігор, якщо потрапить на тенісисток з РФ чи Білорусі
На початок