Михайло Кохан та Артур Фельфнер з топрезультатами ЧУ-2023 здобули перші перемоги нового легкоатлетичного сезону

Михайло Кохан та Артур Фельфнер з топрезультатами ЧУ-2023 здобули перші перемоги нового легкоатлетичного сезону

Михайло Кохан та Артур Фельфнер з топрезультатами ЧУ-2023 здобули перші перемоги нового легкоатлетичного сезону
. Михайло Кохан. Фото: НОК України

Обидва атлети в Кам'янці-Подільському змагалися у категорії U23.

У Кам'янці-Подільському триває чемпіонат України з метальних дисциплін легкої атлетики. Свої перші перемоги в сезоні на ньому здобули постійні представники України на міжнародній арені - Михайло Кохан та Артур Фельфнер.

Попередній сезон 22-річний метальник молота Кохан закінчив з трьома перемогами на міжнародних змаганнях у Європі. Натомість 19-річний Фельфнер уперше став чемпіоном світу серед юніорів з метання списа, вигравши "золото" на турнірі в колумбійському Калі.

Обидва спортсмени закінчили спортивний рік на дорослому чемпіонаті Європи 2022 року в Мюнхені. До фіналу континентальної першості з двох українців пробився тільки Кохан, який посів підсумкове п'яте місце на турнірі.

Як виступили легкоатлети на ЧУ-2023

Обидва спортсмени були заявлені на чемпіонат України у віковій категорії U23. В один день у секторах змагалися категорії дорослих та до 23 років: результати враховувалися у різні заліки, хоча змагання проходили паралельно. Тож Кохан та Фельфнер стали переможцями лише категорії U23, але саме цим двом легкоатлетам належать найкращі результати чемпіонату України у своїх дисциплінах.

Кохан метнув снаряд на 71.96 метра, у той час як результат золото призера дорослої першості Михайла Гаврилюка склав 70.11 метра.

У метанні списа Фельфнер став найкращим не лише серед молоді, а й серед усіх учасників чемпіонату. Він метнув на 80.18 метра, чемпіон дорослого турніру Микола Калюш - на 69.22 метра. Для Артура цей показник став четвертим найкращимОсобистий рекорд українця - 84.32 метра. Встановлений на турнірі у Словаччині в червні 2022 року. у кар'єрі.

Чемпіонат України: топрезультати 2023 року

Метання молота:
  1. Михайло Кохан 71.96 метра (U23)
  2. Михайло Гаврилюк 70.11
  3. Сергій Перевозніков 64.12
Метання списа:
  1. Артур Фельфнер 80.18 метра (U23)
  2. Микола Калюш 69.22
  3. Дмитро Шеремет 65.57
Атлетика
Артур Фельфнер (праворуч). Федерація легкої атлетики Закарпатської області

Михайло Кохан та Артур Фельфнер: що відомо

  • 22-річний Кохан - триразовий чемпіон України з Дніпропетровщини, чемпіон світу серед юнаків та Європи - серед молоді. Учасник Олімпійських ігор 2020 року, на яких зупинився за крок від дебютної медалі - четверте місце.
  • 19-річний Фельфнер з Київщини - чинний чемпіон світу та Європи з метання списа серед юніорів. Здобував національні титули у змаганнях серед юніорів та молоді.
  • Фельфнер та Кохан залишилися поза заявкою України на прийдешній чемпіонат Європи в приміщенні. До турецького Стамбула збірна вирушила в найменшому в історії складі з 10 спортсменів.
На початок