Легка атлетика: чемпіонат Європи у приміщенні
Легка атлетика: чемпіонат Європи у приміщенні
Україна виступить найменшим складом на Євро з легкої атлетики в приміщенні: заявка команди

Україна виступить найменшим складом на Євро з легкої атлетики в приміщенні: заявка команди

Україна виступить найменшим складом на Євро з легкої атлетики в приміщенні: заявка команди
. AP

Хто потрапив до складу.

Збірна України з легкої атлетики назвала заявку на чемпіонат Європи-2023 в приміщенні, що відбудеться у Стамбулі. Склад на турнір опублікувала Федерація легкої атлетики України на своїй сторінці в Facebook.

До складу України на Євро-2023 в приміщенні увійшли всього десять легкоатлетів - найменша заявка в історії команди на континентальну першість. Ще одна спортсменка - стрибунка у висоту Ірина Геращенко - віцечемпіонка Європи відправилася на турнір як запасна після того, як не відібралася на нього за підсумками чемпіонату України.

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор чемпіонату Європи-2023 в приміщенні. Дивіться трансляції Євро-2023 у приміщенні на сайті Суспільне Спорт.

До складу збірної України на чемпіонат світу в приміщенні увійшла лише одна чинна медалістка турніру - Ярослава Магучіх. Ще одна чинна чемпіонка Європи в приміщенні Марина Бех-Романчук пропустить турнір через травму стопи. Водночас, участь на Євро у чоловічих стрибках у висоту візьме Андрій Проценко - бронзовий медаліст чемпіонату світу та Євро на відкритому повітрі у 2022 році.

Загалом Україна на Євро-2023 у приміщенні буде представлена у шести дисциплінах. Найбільше представництво - у стрибках у висоту, де виступлять одразу п'ять легкоатлетів (три - у жіночому, два - у чоловічому турнірах).

Склад збірної України з легкої атлетики на Євро-2023 в приміщенні

  • стрибки у висоту, жінки: Ярослава Магучіх, Катерина Табашник, Юлія Левченко, Ірина Геращенко (запас)
  • стрибки у висоту, чоловіки: Андрій Проценко, Вадим Кравчук
  • п'ятиборство: Юлія Лобан
  • 60 метрів з бар'єрами, жінки: Ганна Плотіцина
  • 60 метрів, чоловіки: Станіслав Коваленко
  • стрибки з жердиною: Яна Гладійчук
  • штовхання ядра: Роман Кокошко

Чемпіонат Європи-2023 в приміщенні відбудеться з 2 до 5 березня у Стамбулі.

Що відомо

  • На чемпіонаті Європи-2021 з легкої атлетики в приміщенні Україна була представлена 30 легкоатлетами та здобула три медалі. "Золото" виграли Ярослава Магучіх (стрибки у висоту) та Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину), "срібло" - Ірина Геращенко у стрибках у висоту.
  • Крім Магучіх, медалі чемпіонату Європи в приміщенні здобували Юлія Левченко та Андрій Проценко ("срібло" у 2019 році у стрибках у висоту).
  • Ярослава Магучіх - лідерка світового рейтингу у стрибках у висоту. На турнірі у Меці вона взяла висоту 2.02 метра.
На початок