Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Після першого кола сили покидали". Дмитро Підручний - про другий поспіль фініш у топ-10 на чемпіонаті світу з біатлону

"Після першого кола сили покидали". Дмитро Підручний - про другий поспіль фініш у топ-10 на чемпіонаті світу з біатлону

Ексклюзивно
"Після першого кола сили покидали". Дмитро Підручний - про другий поспіль фініш у топ-10 на чемпіонаті світу з біатлону
. Getty Images

Ексклюзивний коментар Дмитра Підручного для Суспільне Спорт.

Чоловічий персьют закрив програму четвертого змагального дня на чемпіонаті світу з біатлону. Гонка переслідування стала другим індивідуальним стартом на ЧС-2023 у Обергофі.

Обидві індивідуальні гонки на чемпіонаті світу з біатлону Дмитро Підручний завершив у топ-8. У спринті біатлоніст став п'ятим, показавши найкращий результат України в сезоні на рівні Кубка світу, а у гонці переслідування фінішував восьмим.

У персьюті чемпіонату світу з біатлону в Обергофі капітан збірної України провів свій третій особистий старт у сезоні. Після цієї гонки Дмитро Підручний в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт прокоментував свої результати на ЧС-2023 у Обергофі.

Зокрема, лідер збірної України звернув увагу на наступний старт - індивідуальну гонку. І припустив, що йому доведеться її пропустити, щоб відновитися до інших гонок чемпіонату світу.

  • Про виступ у гонці переслідування

"Після першого кола сили покидали. Сьогодні була важка гонка, як фізично, так і морально. Поки що важко після такої перерви за два дні боротися з такими сильними суперниками. Старався тримати той темп, який задавали суперники, але на жаль, на першій "стійці" допустив два промахи, без яких можна було боротися за "квіти". Але радий і восьмому місцю, що залишився у топ-10 за такої конкуренції з такими сильними суперниками".

Читайте також: "Це ЧС - треба ставити найсильніших". Юрай Санітра - про результати гонки переслідування та склад на індивідуальну гонку
  • Про привітання від інших біатлоністів

"Дуже багато людей вітали з різних команд. Особливо приємно, що вся норвезька команда [мене привітала]. Спортсмени взагалі всі привітали тепло, у соцмережах... Мені приємно було, що вони розуміють, як це важко у теперішній час для нашої країни бути серед них та змагатися. А тим більше після того, яка у мене була травма, це повернення було досить важким. Приємно, що всі це розуміють та цінують нашу участь тут, і що ми можемо нав'язувати боротьбу".

  • Про участь в індивідуальній гонці
"Індивідуальна гонка? Ми про те не задумувалися. Побачимо, що скажуть тренери. Морально я готовий бігти кожну гонку, але, можливо, варто буде пропустити і краще підготуватися до інших гонок. Тим паче, думаю, що у масстарті я заробив місце".

Що далі на чемпіонаті світу з біатлону

  • Вівторок, 14 лютого, 15:30. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
  • Середа, 15 лютого, 15:30. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
  • Четвер, 16 лютого, 16:10. Одиночна змішана естафета
  • Субота, 18 лютого, 12:45. Чоловіки, естафета (4х7.5 км)
  • Субота, 18 лютого, 16:00. Жінки, естафета (4х6 км)
  • Неділя, 19 лютого, 13:30. Чоловіки, масстарт (15 км)
  • Неділя, 19 лютого, 16:15. Жінки, масстарт (12.5 км)

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок