"Немає сил навіть говорити про футбол". Другий турецький клуб знявся з чемпіонату через наслідки землетрусу

"Немає сил навіть говорити про футбол". Другий турецький клуб знявся з чемпіонату через наслідки землетрусу

"Немає сил навіть говорити про футбол". Другий турецький клуб знявся з чемпіонату через наслідки землетрусу
ФК "Газіантеп"

Турецька Суперліга розглядає варіант з продовженням чемпіонату з 17 команд.

Клуб турецької Суперліги "Газіантеп" знявся з національного чемпіонату через землетрус у Туреччині. Про це представник Суперліги повідомив на своєму сайті.

"Газіантеп" став другим клубом турецької Суперліги, який оголосив про припинення виступів через наслідки землетрусу. Раніше на такий крок пішов "Хатайспор", який повідомив про зникнення двох своїх представників: футболіста Крістіана Атсу та спортивного директора Танера Савута.

Читайте також: Турецький клуб знявся з чемпіонату через наслідки землетрусу, ще один розглядає таку можливість

Землетрус, який відбувся 6 лютого у Туреччині та Сирії, за даними на обід 12 лютого забрав життя щонайменше 24.6 тисяч осіб. Найбільше внаслідок землетрусу постраждало місто Газіантеп.

Керівництво однойменного клубу повідомило, що наразі про спорт не може йти мова, адже всі зусилля повинні бути зосереджені на подоланні наслідків події.

"Наша боротьба продовжує загоювати рани після землетрусу, який сколихнув наше місто та ще 10 сусідніх. Після такої катастрофи у нас немає сил навіть говорити про футбол. За таких складних умов продовження спортивної діяльності нашого клубу не видається можливим. Згідно з рішенням, прийнятим радою директорів, "Газіантеп" вирішив припинити участь у Суперлізі та кубку Туреччини в сезоні 2022/23 років", - йдеться у заяві клубу.

Президент Турецької футбольної федерації Мехмет Бююкексі раніше заявив, що Суперліга приймає рішення "Хатайспора" та "Газіантепа" про зняття з чемпіонату і не виключатиме їх з дивізіону у наступному сезоні. Саме тому влада розглядає варіант з продовженням Суперліги у складі 17 команд, замість 19. "Хатайспор" та "Газіантеп" отримають технічні поразки у всіх матчах, які були в календарі після 6 лютого.

Землетрус у Туреччині: як це вплинуло на проведення спортивних подій

  • Влада Туреччини скасувала всі спортивні змагання через землетрус. Відновлення чемпіонату наразі планується 3 березня.
  • За день перед запланованим відновленням чемпіонату Туреччини у Стамбулі розпочнеться чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні.
  • Федерація футболу Туреччини підтвердила, що через землетрус загинули гравці та тренери з різних дивізіонів. Під завалами 7 лютого знайшли тіло 28-річного воротаря клубу другого дивізіону Ахмета Ейюпа Тюркаслана. Також в лікарні через отримані травми помер футболіст "Кахраманмараш Істиклалспор" Танер Кахріман.
Читайте також: Турецький клуб повідомив про смерть 28-річного воротаря внаслідок землетрусу
  • "Газіантеп" перед зняттям з чемпіонату йшов на десятому місці в турнірній таблиці турецької Суперліги.
На початок