Ірина Геращенко з рекордом турніру виграла міжнародні змагання у Франції: результат українки

Ірина Геращенко з рекордом турніру виграла міжнародні змагання у Франції: результат українки

Ірина Геращенко з рекордом турніру виграла міжнародні змагання у Франції: результат українки
Ірина Геращенко. Фото: Управління спорту Львова

Перша міжнародна перемога легкоатлетки від початку нового сезону.

Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко виграла легкоатлетичні змагання в приміщенні у французькому Нанті. Перемога стала для українки першою на міжнародних турнірах у сезоні 2023 року.

У січні Геращенко розпочала сезон на "Різдвяних стартах" у Києві. Та посіла перше місце з показником у 1.96 метра, що на той час став рекордом сезону в світі.

Того ж місяця українка посіла друге місце на Меморіалі Дем'янюка у Львові, який виграла Ярослава Магучіх. А також розпочала виступи за кордоном, здобувши "срібло" на турнірі в німецькому Коттбусі.

Читайте також: Магучіх та Геращенко оформили "переможний дубль" на першому міжнародному старті "зимового сезону": результат

Другим міжнародним стартом Ірини став турнір Meeting Nantes Métropole у Франції. Українка розпочала змагання з позначки 1.80, яку подолала з першої спроби. Першого невдалого стрибка Геращенко зазнала на висоті 1.88 метра, проте виправилася з другої спроби.

Висоту в 1.91 українка пройшла без помилок. А вже на наступному бар'єрі - 1.93 метра - з другої спроби встановила новий рекорд турніру. Попередній рекорд (1.91 метра Бетан Партрідж) у Нанті тримався з 2020 року.

Забезпечивши перемогу на турнірі, Геращенко спробувала стрибнути на 1.97 метра, однак зазнала трьох невдач.

Срібна призерка змагань, француженка Навал Меніке випереджала Геращенко за числом спроб. Проте зупинилася на позначці 1.91 метра й не зуміла нав'язати боротьбу українці.

Meeting Nantes Métropole (Нант, Франція). Стрибки у висоту - жінки

  1. Ірина Геращенко (Україна) 1.93 метра
  2. Навал Меніке (Франція) 1.91
  3. Лаура Салін-Ейке (Франція) 1.85

Хто така Ірина Геращенко

  • 27-річна українська стрибунка у висоту, що представляє Київ.
  • Віцечемпіонка Європи зі стрибків у висоту в приміщенні 2021 року. Посідала четверті місця на Олімпіаді-2020 та чемпіонаті світу 2022 року.
  • Особистий рекорд українки на змаганнях у приміщенні - 1.98 метра. На відкритому повітрі її топ-показник - 2 метри.
На початок