Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU
Три українці у топ-25 чоловічого переслідування на Євро з біатлону, норвезький подіум: результати гонки

Три українці у топ-25 чоловічого переслідування на Євро з біатлону, норвезький подіум: результати гонки

Три українці у топ-25 чоловічого переслідування на Євро з біатлону, норвезький подіум: результати гонки
biathlon.com.ua

Найкращий результат серед біатлоністів збірної продемонстрував Богдан Цимбал.

Чемпіонат Європи з біатлону в швейцарському Ленцерхайде продовжився чоловічою гонкою переслідування. За підсумками старту три українці ввійшли до фінального топ-25.

Читайте також: Анастасія Меркушина фінішувала сьомою у переслідуванні на чемпіонаті Європи, три українки – не стартували

Після спринту в п'ятницю, 27 січня, до персьюту відібралися шестеро українців. Одразу після гонки тренер збірної Юрай Санітра зазначив у коментарі Суспільне Спорт, що деякі з українських біатлоністів пропускатимуть старт напередодні заключних естафет турніру.

Зрештою, на гонку не вийшли Артем Прима й Антон Дудченко, що посіли 27-ме й 33-тє місця у спринті. Україну на 12.5-кілометровій дистанції відтак мала представляти четвірка Богдана Цимбала, Дениса Насика, Тараса Лесюка й Артема Тищенка.

Найкращу стартову позицію в переслідуванні отримав Богдан Цимбал, що виходив на дистанцію 17-м. Українець "чисто" відпрацював на трьох стартових вогневих рубежах та зумів піднятися до проміжного топ-10. Проте через дві хиби на заключній "стійці" опустився на підсумкове 17-те місце.

Найбільше позицій з національної команди відіграв Артем Тищенко. Він стартував 37-м та не закрив по одній мішені на двох заключних вогневих рубежах, однак зумів піднятися на 25-ту позицію.

У фінальному заліку на одну сходинку Тищенка випередив Денис Насико, що також припустився двох сумарних похибок на стрільбищі. Натомість Тарас Лесюк не закрив одразу шість мішеней та з 24-ї стартової позиції опустився на підсумкове 34-те місце.

Дебютну перемогу на чемпіонатах Європи здобув норвежець Вебьорн Серум, що показав другий найкращий час у спринті в п'ятницю. Медалі інших ґатунків також відійшли норвезьким біатлоністам - Ерленну Б'єнтеґору ("срібло") та Ендре Стрьомсгейму ("бронза").

ЧЄ-2023 (Ленцерхайде). Гонка переслідування - чоловіки

  1. Вебьорн Серум (Норвегія, 1+0+0+1) 34:37.5
  2. Ерленн Б'єнтеґор (Норвегія, 0+2+0+0) +28.1
  3. Ендре Стрьомсгейм (Норвегія, 0+0+1+2) +1:03.7

...

  • 17. Богдан Цимбал (Україна, 0+0+0+2) +2:42.7
  • 24. Денис Насико (Україна, 1+1+0+0) +3:16.2
  • 25. Артем Тищенко (Україна, 0+0+1+1) +3:31.2
  • 34. Тарас Лесюк (Україна, 2+2+0+2) +4:24.5

Що далі: розклад гонок чемпіонату Європи з біатлону

  • Неділя, 29 січня, 11:30. Змішана естафета
  • Неділя, 29 січня, 14:30. Одиночний мікст
Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор чемпіонату Європи з біатлону в Україні. Дивіться усі гонки наживо тут.
На початок