Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Можливо, вплинула висота". Дудченко прокоментував виступ у спринті шостого етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці

"Можливо, вплинула висота". Дудченко прокоментував виступ у спринті шостого етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці

"Можливо, вплинула висота". Дудченко прокоментував виступ у спринті шостого етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Біатлоніст став 41-м у спринтерській гонці на висоті 1030 метрів.

Чоловіча спринтерська гонка у італіському Антгольці стала другою на шостому етапі Кубка світу з біатлону сезону 2022/23. Україна на цьому старті була представлена п'ятьма спортсменами.

Участь у спринті на шостому етапі взяли Артем Прима, Антон Дудченко, Тарас Лесюк, Денис Насико та Артем Тищенко. Жодному з українців не вдалося потрапити до топ-30 чоловічої спринтерської гонки.

Читайте також: Один українець - у заліковій зоні чоловічого спринту Кубка світу з біатлону в Антгольці: результати гонки

За результатами чоловічого спринту до переслідування відібрались чотири біатлоніста. До неї не потрапив лише Тищенко, а найкращі результати серед українських спортсменів на цьому старті продемонстрували Прима та Дудченко, які стали 31-м та 41-м відповідно.

Після завершення гонки Антон Дудченко розповів у коментарі Biathlon.com.ua про результати гонки та свій стан під час старту.

"Мені досить важко було по дистанції, нічого з цим не міг зробити. На вогневому рубежі начебто більш-менш працював, а от по дистанції досить важко було. Можливо вплинула і висота, адже у Рупольдингу було набагато легше".

Також 26-річний спортсмен відмітив вплив висоти, на якій проводяться гонки шостого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2022/23: висота Антгольца над рівнем моря складає 1030 метрів.

"Досить важко сказати, бо деякі гонки виходили добре на висоті, деякі – ні. Тож не можу однозначно визначити, важко чи легко мені на висоті. Все залежить від мого стану", - підсумував біатлоніст.

За результатами спринту в Ангольці Дудченко втратив свою перевагу над Примою у загальному заліку Кубка світу з біатлону. Наразі саме Артем є найкращим серед українських біатлоністів: він займає 34-те місце, випереджуючи Антона на одне очко.

Що далі в Антгольці

  • 21 січня (субота), 14:00. Переслідування, жінки (10 км)
  • 21 січня (субота), 16:00. Переслідування, чоловіки (12.5 км)
  • 22 січня (неділя), 12:45. Естафета, жінки
  • 22 січня (неділя), 15:30. Естафета, чоловіки
Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.
На початок