Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
Один українець - у заліковій зоні чоловічого спринту Кубка світу з біатлону в Антгольці: результати гонки

Один українець - у заліковій зоні чоловічого спринту Кубка світу з біатлону в Антгольці: результати гонки

Один українець - у заліковій зоні чоловічого спринту Кубка світу з біатлону в Антгольці: результати гонки
AP

До гонки переслідування чотири українські біатлоністи.

В італійському Антгольці минула друга гонка шостого етапу Кубка світу з біатлону. Після жінок, які відкривали етап, на старт вийшли чоловіки.

У чоловічому спринті Україна була представлена п'ятьма спортсменами. Розпочали гонку Артем Прима та Антон Дудченко, також участь у ній взяли Тарас Лесюк, Денис Насико та Артем Тищенко.

Читайте також: Антон Дудченко першим з українців бігтиме спринт Кубка світу в Антгольці: стартлист гонки та коментар Юрая Санітри

Жодному з українців не вдалося потрапити до топ-30 чоловічої гонки. Артем Прима та Антон Дудченко, попри те, що зробили лише по одній хибі на "стійці", суттєво поступалися ходом: відставання Прими від Йоганнеса Бьо склало 2:11 хвилин, тоді як Дудченка - 2:25 хвилин. До залікової зони зміг увійти лише Прима, причому від потрапляння до топ-30 його відділили три секунди.

Проблеми з ходом спостерігалися й в усіх інших українських біатлоністів, які взяли участь у гонці. Тарас Лесюк та Артем Тищенко з одним промахом фінішували за межами топ-50. А ось Денис Насико, який єдиним з українців закрив всі десять мішеней, не зміг випередити ані Приму, ані Дудченка, та не потрапив до залікової зони.

У гонці переслідування виступлять чотири українці. Не відібрався туди лише Артем Тищенко, який програв Йоганнесу Бьо 4:06 хвилин.

Переможцем спринту на етапі в Антгольці став норвежець Йоганнес Бьо, який здобув десяту перемогу в особистих гонках сезону Кубка світу. Попри одне коло штрафу, норвезький біатлоніст фінішував з перевагою у 31 секунду над шведом Себастьяном Самуельссоном.

Кубок світу. Антгольц (Італія). Спринт - чоловіки

 1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 1+0) 22:44.1
 2. Мартін Понсілуома (Швеція, 1+0) +31.4
 3. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+0) +37.3
 4. Роман Реєс (Німеччина, 1+0) +56.7
 5. Ветле Шостад Крістіансен (Норвегія, 1+0) +57.0
 6. Емільєн Жаклен (Франція, 0+1) +1:07.5

...

 • 31. Артем Прима (Україна, 0+1) +2:09.2
 • 41. Антон Дудченко (Україна, 0+1) +2:28.0
 • 44. Денис Насико (Україна, 0+0) +2:29.7
 • 56. Тарас Лесюк (Україна, 0+1) +2:53.7
 • 85. Артем Тищенко (Україна, 0+1) +4:06.6
На початок