Новий одноклубник Маліновського отримав 7-матчеву дискваліфікацію через "кунг-фу" проти суперника

AP Photos

Івуарієць Ерік Байї повернеться на поле не раніше середини лютого.

Захисник "Марселя" Ерік Байї отримав сім матчів дискваліфікації за небезпечний фол у матчі Кубка Франції. Про це з посиланням на рішення дисциплінарного комітету Федерації футболу Франції (FFF) повідомляє офіційний сайт французької Ліги 1.

Наприкінці минулого року Байї повернувся до виступів за "Марсель" після тривалої перерви, спричиненої м'язовим ушкодженням. На старті нового року івуарієць з перших хвилин розпочав матч проти "Єру", клубу четвертого французького дивізіону, в Кубку країни. Проте закінчив матч вже після 15 хвилин на полі.

У намаганні дістатися високого м'яча захисник "Марселя" пішов на жорстке зіткнення з хавбеком суперників Муссою Ндіайє. Нога івуарійця врізалася півзахиснику в груди, що призвело до значних ушкоджень: Ндіайє було ушпиталено, після чого у футболіста діагностували пошкодження ребер та печінки з внутрішньою кровотечею, повідомляє французьке видання La Provence.

• Відео епізоду із зіткненням:

Через пряму червону картку Байї мав відсидіти три матчі дискваліфікації. Утім, у федерації вирішили розширити його покарання до семи ігор, дві з яких - проти "Труа" та "Лор'яна" у чемпіонаті Франції - захисник вже пропустив. Його повернення може відбутися 19 лютого, у матчі чемпіонату з "Тулузою".

Хто такий Ерік Байї

• 28-річний захисник збірної Кот-д'Івуару та французького "Марселя", за який виступає на правах оренди з "Манчестер Юнайтед".
  • З літа 2022 року, коли центрбек приєднався до нової команди, Байї провів за "Марсель" 12 матчів у всіх турнірах. Взяв участь у 5 матчах команди в груповому раунді Ліги чемпіонів.
  • Автор 1 голу та 2 результативних передач у 113 матчах "Манчестер Юнайтед", з яким виграв головний трофей Ліги Європи у сезоні 2016/17.
  • Володар Кубка африканських націй 2015 року в складі збірної.

• Від початку року Байї став партнером українця Руслана Маліновського, що перейшов до "Марселя" з італійської "Аталанти".
  • "Марсель" переміг у семи своїх останніх матчах у всіх турнірах. У чемпіонаті Франції команда Ігора Тудора посідає третє місце, що дозволяє взяти участь у кваліфікації наступного розіграшу Ліги чемпіонів.
  • Наступний матч "олімпійців" відбудеться у п'ятницю, 20 січня. На цей день призначено зустріч "Марселя" з "Ренном" в 1/16 фіналу Кубка Франції (початок - о 22:10 за київським часом).