Україна здобула першу медаль на Гран-прі з кульової стрільби в Осієку: результат

"Срібло" турніру в змаганнях з пневматичного пістолета виграв Павло Коростильов.

Українець Павло Коростильов здобув свою першу нагороду від початку календарного року. Стрілець виграв "срібло" на турнірі серії Гран-прі в хорватському Осієку.

Турнір в Осієку став першим для українців у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів на рівні Гран-прі цього року. У кваліфікації, окрім Коростильова, також взяли участь Олег Омельчук, Віктор Банькін та Андрій Шклярук.

Відбірковий раунд подолали троє українців: до топ-вісімки ввійшли Омельчук, Коростильов та Банькін, які посіли п'яте, шосте й сьоме місця відповідно. Це дозволило українським стрільцям пройти до рейтингового протистояння, що мало визначити двох фіналістів турніру.

У боротьбі за путівку до фіналу найвлучнішим з українців був Коростильов. Спершу той спільно з Банькіним увійшов до четвірки спортсменів, що підходили до п'ятого рубежу, а згодом показав другий найкращий результат у раунді - 248.7 очка. Більшим став доробок лише швейцарця Джейсона Соларі (250.1), з яким Павлу належало зустрітися у фіналі.

Після першого раунду Коростильов мав мінімальну перевагу над Соларі (10.1 проти 10.0 у швейцарця). Українець, утім, програв у чотирьох наступних спробах та поступився у фіналі із загальним рахунком 9:17.

Гран-прі ISSF. Стрільба з пневматичного пістолета - 10 м

1. Джейсон Соларі (Швейцарія)
  2. Павло Коростильов (Україна)
  3. Бенік Хлгатян (Вірменія)
Стрільба
Павло Коростильов (ліворуч) - срібний призер Гран-прі в Осієку. Sergiy Korostyliov

• "Срібло" Коростильова стало першою медаллю для України на Гран-прі в Осієку, що триватиме до суботи, 21 січня.
  • 25-річний Павло Коростильов - чотириразовий чемпіон світу та дев'ятиразовий чемпіон Європи в стрільбі з пістолета. У 2022 році українець здобув своє четверте "золото" світової першості на змаганнях в єгипетському Каїрі (стрільба зі стандартного пістолета з 25 метрів).
  • У п'ятницю, 20 січня, Україна буде представлена у змішаному командному турнірі з пневматичного пістолета (10 метрів), жіночому й чоловічому турнірах з пневматичної гвинтівки (10 метрів).