Україна закінчила виступи на Australian Open повторенням національного рекорду: результати матчів

Україна закінчила виступи на Australian Open повторенням національного рекорду: результати матчів

Україна закінчила виступи на Australian Open повторенням національного рекорду: результати матчів
AP Photos

Для кожної з трьох українок матч закінчився у двох сетах.

Усі три українські тенісистки закінчили виступи на Australian Open у третьому колі. Свої матчі програли Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Катерина Байндль.

Калініна, Костюк та Байндль одними з перших зіграли поєдинки третього кола на Відкритому чемпіонаті Австралїі. Вийшовши втрьох до цієї стадії турніру, тенісистки повторили національний рекорд - лише вдруге в історії Україна мала таке представництво у третьому раунді турніру.

Читайте також: Україна повторила національний рекорд за кількістю тенісисток у третьому колі Australian Open

У третьому раунді тенісистки також боролися за оновлення власних рекордів на Грендслемах. Для Костюк цей результат міг стати найкращим у кар'єрі на Australian Open після двох вильотів у третьому колі (2018 та 2022 роках), тоді як Калініна та Байндль мали можливість вдруге на цьому ж турнірі оновити власні рекорди на тенісних Грендслемах взагалі.

Жодній з українок у підсумку не вдалося подолати третій раунд турніру. Всі вони припинили виступи на Australian Open у 2-сетових матчах.

Спочатку з Australian Open вилетіла Калініна. У матчі проти чешки Барбори Крейчикової українка програла п'ять геймів на власних подачах (виграла у відповідь лише один) і за 1:26 години покинула турнір.

  • Барбора Крейчикова (Чехія, 20) - Ангеліна Калініна (Україна) 2:0 (6:2, 6:3)

Слідом за Калініною з Australian Open вилетіла Марта Костюк - за 1:06 години від американки Джессіки Пегули, третьої ракетки світу. За увесь матч українка взяла лише один гейм на власній подачі, програвши перший сет з рахунком 0:6. Ключовим ж у грі Костюк стали невимушені помилки - 39 (!) проти 9.

  • Джессіка Пегула (США, 3) - Марта Костюк (Україна) 2:0 (6:0, 6:2)

Майже стільки ж на корті, як і Костюк, провела остання з трьої українських тенісисток - Катерина Байндль. Її матч проти латвійки Єлєни Остапенко закінчився за підсумками двох сетів, у другій партії - з рахунком 0:6.

Байндль, на відміну від Остапенко, здійснила меншу кількість невимушених помилок (8 проти 27). Однак мала майже у шість разів менше віннерів за латвійку (6 проти 35).

  • Катерина Байндль (Україна) - Єлєна Остапенко (Латвія, 17) 0:2 (3:6, 0:6)

Таким чином, Україна закінчила виступи на Australian Open лише повторивши національний рекорд. Натомість жодній з українок не вдалося його покращити.

Що відомо

  • У 2018 році Україна вперше мала представництво з трьох українок у третьому колі Australian Open. Тоді до цієї стадії турніру дійшли Еліна Світоліна, Катерина Володько, а також Марта Костюк, яка у тому році дебютувала на Відкритому чемпіонаті Австралії.
  • Калініна та Байндль виходом у третє коло Australian Open встановили нові особисті рекорди за результатами на всіх тенісних Грендслемах. Для Костюк найкращим залишається четверте коло Ролан Гаррос у 2021 році.
  • Востаннє Україна мала бодай одну тенісистку у четвертому колі Australian Open у 2020 році. Тоді до цієї стадії пройшла Еліна Світоліна, яка ще не повернулася до виступів після народження дитини.
Читайте також: "Не брала ракетку до рук сім місяців". Еліна Світоліна розповіла, коли планує повернутися на корт
На початок