"Трошки відчувається стрибок". Юлія Левченко - про найкращий результат сезону і плани на майбутні старти

"Трошки відчувається стрибок". Юлія Левченко - про найкращий результат сезону і плани на майбутні старти

Ексклюзивно
"Трошки відчувається стрибок". Юлія Левченко - про найкращий результат сезону і плани на майбутні старти
AP

Ексклюзивний коментар стрибунки у висоту для Суспільне Спорт.

Легкоатлетка Юлія Левченко прокоментувала свій наразі найкращий результат у сезоні. Окрм цього стрибунка у висоту розповіла у ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт про свої наступні старти.

Левченко у 2023 році взяла участь у двох турнірах. Спочатку легкоатлетка посіла друге місце на "Різдвяних стартах" з результатом у 1.85 м. На цих змаганнях Юлія програла Ірині Геращенко, яка стрибнула на 1.96 м.

Після "Різдвяних стартів" Левченко взяла участь у змаганні зі стрибків у висоту на Меморіалі Дем'янюка. Попри третє підсумкове місце, саме на турнірі у Львові 25-річна легкоатлетка показала наразі найкращий результат у сезоні - 1.91 м.

Читайте також: Перше українське протистояння сезону. Магучіх, Левченко і Геращенко змагатимуться на турнірі у Львові: коли це станеться

Що сказала Юлія Левченко

  • Про Меморіал Дем'янюка

"Подія, щоб підняти наш бойовий дух, відбулася. Дякую усім, хто був присутній та організаторам. Це було дуже круто".

  • Про результат на другому старті сезону

"Результатом я задоволена, це мій найкращий показник у сезоні. Трошки вже відчувається стрибок. Можливо, не вистачало тренера, але у нього ще є молодша група, яка також змагалася. Тому будемо вирішувати наші робочі питання вже після приїзду до Києва".

  • Про майбутні виступи

"Зараз дуже важко будувати плани. Звичайно, буду виступати на зимовому чемпіонаті України. Маю надію, що це був не останній старт в Україні. Чемпіонат країни ми завжди стараємося не пропускати, адже це відбіркові змагання на подальші старти. Тому вони важливі для нас. Зараз поки не можу сказати, на яких турнірах виступатиму. Є деякі на приміті, але ще не знаю, куди поїду. Та думаю, декілька змагань ще буде".

Що відомо

  • Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні відбудеться 28-го та 29 січня у Києві.
  • Найкращий результат Юлії Левченко у 2022 році - 1.95 м. Його українська легкоатлетка показала на сьомому етапі "Діамантової ліги".
  • Найкращий результат у кар'єрі Левченко - 2.02 м, який Юлія показала у 2019 році.
Читайте також: Діамантова ліга оголосила календар на 2023 рік: список усіх етапів
На початок