Біатлон: Кубок IBU
Біатлон: Кубок IBU
Чоловіча збірна України з біатлону найсильнішим складом виступить на чемпіонаті Європи: хто у заявці

Чоловіча збірна України з біатлону найсильнішим складом виступить на чемпіонаті Європи: хто у заявці

Ексклюзивно
Чоловіча збірна України з біатлону найсильнішим складом виступить на чемпіонаті Європи: хто у заявці
. Biathlon.com.ua

За винятком Дмитра Підручного, до складу увійшли усі найсильніші біатлоністи.

Чоловіча збірна України з біатлону оголосила склад на чемпіонат Європи, який відбудеться у швейцарському Ленцерхайде. Склад команди в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт назвав старший тренер команди Юрай Санітра.

Збірна України закінчила виступи на п'ятому етапі Кубка світу в Рупольдингу. Там українцям вдалося показати найкращий результат сезону в естафеті - шосте місце.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор чемпіонату Європи з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Наступний етап Кубка світу відбудеться в італійському Антгольці. А після нього відбудеться чемпіонат Європи, на який Україна відправитися найсильнішим складом.

До заявки збірної України на Євро-2023 увійшли шість біатлоністів. У складі не опинилося лише Дмитра Підручного: лідер збірної України продовжує готуватися до повернення на біатлонну трасу.

У порівнянні зі складом на попереднє Євро-2022, у команді залишилися лише два біатлоністи - Денис Насико та Тарас Лесюк. До них приєдналися ще чотири представники команди "А".

Склад чоловічої збірної України на чемпіонат Європи

 • Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк, Денис Насико, Артем Тищенко

Чемпіонат Європи з біатлону відбудеться з 23 до 29 січня. Він стане останнім стартом перед чемпіонатом світу, який пройде в Обергофі з 6 до 19 лютого.

У програмі чемпіонату Європи з біатлону - чоловічі та жіночі індивідуальні гонки, спринти та персьюти. Закриватимуть турнір змішані естафети - класична та одиночний мікст.

Що відомо

 • Жіноча збірна України з біатлону поки що не назвала склад на Євро. Старший тренер команди Олександр Кравченко ще перед етапом у Рупольдингу відзначав, що попередньо планувалася участь усіх представниць основної команди.
Читайте також: "Не вистачає однієї людини". Тренер жіночої збірної України підсумував виступи на чотирьох етапах Кубка світу з біатлону
 • Попередній чемпіонат Європи з біатлону збірна України закінчила без медалей, повториши найгірший результат в історії. До топ-10 увійшли лише три біатлоністи: Тарас Лесюк (шосте місце, індивідуальна гонка), а також Анастасія Меркушина та Юлія Журавок, які фінішували сьомими в індивідуальній гонці та спринті відповідно.
 • Збірна України входить до топ-3 найуспішніших збірних в історії чемпіонатів Європи - 79 медалей (28 золотих). Більше нагород здобували лише Росія (не виступить на турнірі через відсторонення) та Німеччина - 155 та 116 відповідно.

Розклад чемпіонату Європи-2023 з біатлону

 • Середа, 25 січня, 11:15. Жінки, індивідуальна гонка (15 км)
 • Середа, 25 січня, 15:00. Чоловіки, індивідуальна гонка (20 км)
 • П'ятниця, 27 січня, 11:30. Жінки, спринт (7.5 км)
 • П'ятниця, 27 січня, 15:00. Чоловіки, спринт (10 км)
 • Субота, 28 січня, 11:30. Жінки, гонка переслідування (10 км)
 • Субота, 28 січня, 14:30. Чоловіки, гонка переслідування (12.5 км)
 • Неділя, 29 січня, 11:30. Змішана естафета
 • Неділя, 29 січня, 14:30. Одиночна змішана естафета
На початок