"320 об'єктів постраждало". Вадим Гутцайт назвав оновлену кількість "втраченої інфраструктури" через вторгнення РФ

"320 об'єктів постраждало". Вадим Гутцайт назвав оновлену кількість "втраченої інфраструктури" через вторгнення РФ

"320 об'єктів постраждало". Вадим Гутцайт назвав оновлену кількість "втраченої інфраструктури" через вторгнення РФ
. facebook.com/vgytzait

Майже третина з них не підлягають відновленню.

Міністр молоді та спорту України і президент Національного олімпійського комітету Вадим Гутцайт назвав оновлену кількість спортивних об'єктів України, що постраждали у результаті військових дій Росії в Україні. Про це чиновник розповів на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Не конфлікт інтересів. У НОК України відреагували на поєднання Вадимом Гутцайтом посад голови комітету і міністра спорту

Після початку повномасштабного вторгнення РФ, яке розпочалось 24 лютого 2022 року, на території України постраждали 320 спортивних об'єктів. З них 87 зруйновано повністю або знищено частково. За словами Гутцайта, українська спортивна інфраструктура постраждала на 250 мільйонів доларів.

"320 спортивних об’єктів вже постраждало через військову агресію РФ на території України. 87 з них – зруйновано повністю або знищено частково. Розмір втрат сягає понад 250 мільйонів долларів".

Також Міністр молоді та спорту України і президент НОК навів цифри постраждалих об'єктів по регіонам. Найбільша їхня кількість у областях, які були окуповані Росією з 2014 року - у Луганській та Донецькій.

"Вцілому найбільше спортивних об’єктів зруйновано у Луганській – 89, Донецькій – 61, Харківській – 46, Миколаївській – 27, Херсонській – 24, Київській – 21, Дніпропетровській – 15, Чернігівській – 12, Сумській – 11, областях", - написав Гутцайт.

У вересні 2022-го міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповідав про 113 знищених спортивних об'єктів з початку повномасштабного вторгнення Росії.

Що відомо

  • У квітні 2022 року тренувальна база "Шахтаря" під Києвом зазнала обстрілів російської армії.
  • Одним з останніх спортивних об'єктів, які серйозно постраждали в результаті воєнної агресії Росії, стала льодова арена "Альтаїр" у Дружківці Донецької області. Вона була побудована у 2013 році, а 2 січня 2023 року росіяни завдали по ній ракетного удару.
Читайте також: "Мотивували вірою в ЗСУ". Федерація хокею пояснила знищення обладнання в Дружківці "саботажем відповідальних осіб"
  • Про своє бажання допомогти Україні відновити постраждалі об'єкти раніше заявили представники світового спорту. Серед них - "Мілан", який висловив бажання долучитись до відбудови стадіону в Ірпені.
На початок