Колишнього біатлоніста та учасника Олімпійських ігор Андрія Дериземлю мобілізували до ЗСУ

Колишнього біатлоніста та учасника Олімпійських ігор Андрія Дериземлю мобілізували до ЗСУ

Доповнено
Колишнього біатлоніста та учасника Олімпійських ігор Андрія Дериземлю мобілізували до ЗСУ
ФОТО: ФК "Десна"

Начальника управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради, колишнього біатлоніста та учасника Олімпійських ігор Андрія Дериземлю мобілізували до Збройних сил України. Про це він розповів у коментарі Суспільному.

За його словами, він особисто подав документи на мобілізацію до лав ЗСУ ще влітку 2022 року після вимушеної хірургічної операції на ногах та реабілітації.

"Мені треба було ще взимку робити операцію на ахілових сухожиллях на обох ногах, але вирішили робити навесні, бо там треба ходити у відкритому взутті та на милицях. Навесні повторно зробив МРТ, думав може не треба оперувати, але професор сказав треба робити обов'язково та терміново. Прооперували мене на початку травня під загальним наркозом. Тиждень у лікарні, два тижні на милицях та два місяці реабілітації. Але, на жаль, і зараз болить".

Відбір у підрозділ, де тепер служить Дериземля, був довготривалим, каже він.

"Я подав документи ще на початку літа, але враховуючи підрозділ, де я служу, і мою бронь від міськради, все затягнулося. Довелося писати відмову на бронь від мобілізації"

Наразі обов’язки начальника міського управління сім'ї, молоді та спорту тимчасово виконує Валерій Семенець.

Нагадаємо, що у листопаді 2022 року колишнього біатлоніста, учасника Олімпійських ігор та начальника управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради Андрія Дериземлю обрали першим віцепрезидентом Федерації біатлону України.

У квітні 2022 року Андрія Дериземлю звільнили з посади начальника управління. Це відбулося на засіданні фракції “Рідний дім” 12 квітня. Однією з причин звільнення Владислав Атрошенко тоді назвав те, що він покинув місто в період активних бойових дій.

Андрій Дериземля в інтерв’ю хsport.ua 16 квітня сказав, що виїхав з міста, щоб вивезти сім'ю, через проблеми зі здоров'ям дружини, а коли відновилося сполучення, повернувся в Чернігів.

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако сказав, що коли фракція обговорювала та ухвалювала рішення по Дериземлі, на той момент це було зважене рішення, адже Андрія дійсно не було в місті, і до нього були питання як і до лідера фракції і як до начальника управління спорту. І в результаті обговорення було прийнято таке рішення, яке оголосив міський голова.

Пізніше Андрій Дериземля знову став начальником управління сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міськради. Він брав участь у конкурсі на заміщення посади та його виграв.

Читайте також

Заручники як метод шантажу й тиску: чому складно визволяти цивільних з російського полону

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок