Біатлон: Кубок світу
Біатлон: Кубок світу
"Увійти до топ-30 - це сильно". Денис Насико - про новий особистий рекорд на етапі Кубка світу в Рупольдингу

"Увійти до топ-30 - це сильно". Денис Насико - про новий особистий рекорд на етапі Кубка світу в Рупольдингу

Ексклюзивно
"Увійти до топ-30 - це сильно". Денис Насико - про новий особистий рекорд на етапі Кубка світу в Рупольдингу
Суспільне Спорт

Ексклюзивний коментар біатлоніста збірної України для Суспільне Спорт.

З чоловічої індивідуальної гонки розпочався етап Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдингу. Україна була представлена на старті максимальною квотою з п'яти біатлоністів.

З найкращим часом серед збірників фінішу дістався 27-річний Денис Насико. Той посів 26-те місце та водночас оновив власний рекорд на Кубку світу.

20 кілометрів у Рупольдингу, де спостерігалися проблеми з електрикою на стадіоні Кімґау-Арена, Насико подолав за 52:20.5 хвилини. Єдину з 20 мішеней українець не закрив на своїй першій "стійці".

Читайте також: "Це помилка організаторів". Результат першої гонки Кубка світу в Рупольдингу могли скасувати: що сталося

В ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт Насико розповів, що залишився задоволений своїм дебютним виступом на трасі в Рупольдингу. Та окреслив головні перепони, з якими зіткнувся на третьому особистому старті в поточному сезоні Кубка світу після двох гонок у Контіолагті.

Що сказав Денис Насико

  • Про виступ в індивідуальній гонці:
"Як і перед кожною гонкою, був сконцентрований та максимально налаштований. Від тренера, як і завжди, була настанова відпрацювати максимально. Біг досить непогано, але є свої нюанси: стартувати в останній групі, такі умови складні зі снігом, дуже велика каша на трасі. Намагався як міг. Але гонкою взагалі дуже задоволений, вдалося впоратися зі стрільбою. Та й лижі були непогані, сервісу дуже дякую. Загалом день склався на ура".

"Так, дійсно, були контакти [з іншими спортсменами під час гонки], адже коли стартуєш у пізніх номерах, дуже багато людей [перебуває] на трасі. Чіплявся і за Тар'єєм Бьо, біг і за німцем Навратом. Було з ким конкурувати. У цьому є і свої переваги, бо дуже багато людей на трасі - десь там зачепився, десь там".

  • Про потрапляння до підсумкового топ-30:

"Таких завдань не було, щоб увійти у топ-30. Завдання перед гонкою завжди одне: впоратися з тією роботою, з якою можеш, а результат вже буде по фінішу. Головне - зробити свою роботу, якісно відпрацювати на рубежі та на трасі - і буде результат, на який вже дивитимемося на табло чи у фінішному протоколі".

"Кожен результат важливий, для мене і тренерів, щоб дивитися на подальші перспективи. Для мене це дуже важливий результат, бо він є моїм особистим рекордом. Увійти у топ-30 - це сильно, намагатимуся далі відпрацьовувати".
  • Про дебютний виступ у Рупольдингу:

"У Рупольдингу я вперше, тому траса була для мене новою. Вчора вдалося лише на офіційному тренуванні вперше її спробувати".

"Поради від хлопців? Та особливо не було, просто біжиш і працюєш, підлаштовуєшся під трасу. Всі досить високого рівня спортсмени, кожен знає, як йому бігти та підлаштовуватися під цю трасу".

"Я був у Брезно-Осрблі та після естафети [на Кубку IBU] дізнався, що їду на індивідуальну гонку в Рупольдингу. Таких складнощів, щоб доїхати сюди, не було".

"Проблеми з електрикою? Я про те не знав, лише після фінішу дізнався".

Що відомо

  • У заліковій зоні індивідуальної гонки (топ-40) місця також посіли збірники Артем Тищенко (28-й), Тарас Лесюк (29-й) та Богдан Цимбал (34-й). Останній з українських біатлоністів, Руслан Ткаленко, посів 46-ту сходинку.
  • Етап у Рупольдингу в четвер, 12 січня, продовжиться індивідуальною гонкою у жінок. Участь у старті візьмуть чотири представниці України.
Читайте також: Стартлист жіночої індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдингу: одна українка знялася зі старту
  • П'ятий етап Кубка світу триватиме до 15-го числа. Окрім "індивідуалок", до програми змагань також увійшли класичні естафети й масстарти у чоловіків та жінок.
На початок