"Роналду не має зобов’язань щодо заявок на проведення ЧС". "Аль-Наср" спростував інформацію про бонус Кріштіану

"Роналду не має зобов’язань щодо заявок на проведення ЧС". "Аль-Наср" спростував інформацію про бонус Кріштіану

"Роналду не має зобов’язань щодо заявок на проведення ЧС". "Аль-Наср" спростував інформацію про бонус Кріштіану
ФК "Аль-Наср"

Ці кошти португальський футболіст має отримати від Саудівської Аравії.

Футбольний клуб "Аль-Наср" випустив офіційну заяву, яка стосується Кріштіану Роналду. У ній спростовується інформація про те, що португалець отримає бонус у 200 мільйонів доларів від Саудівської Аравії.

Кріштіану Роналду у грудні 2022 року підписав контракт на два з половиною року з "Аль-Насром". У новій команді футболіст отримуватиме 75 мільйонів доларів зарплати в рік.

Читайте також: Кріштіану Роналду став найбільш оплачуваним спортсменом планети: як виглядає оновлений рейтинг топ-10

AFP, посилаючись на власні джерела в "Аль-Насрі", повідомило, що Кріштіану Роналду також має отримати бонус від Саудівської Аравії, що стало частиною його угоди з новою командою. Ця грошова винагорода португальця, у розмірі 200 мільйонів доларів, передбачена за просування спільної заявки Саудівської Аравії, Єгипту та Греції на проведення чемпіонату світу 2030 року.

"Аль-Наср" назвав цю інформацію неправдою і запевнив, що Кріштіану Роналду повністю сфокусований на виступах за клуб.

"Аль-Наср" хотів би пояснити, що, всупереч новинам, контракт Кріштіану Роналду з клубом не передбачає зобов’язань щодо будь-яких заявок на чемпіонат світу. Його основна увага зосереджена на "Аль-Насрі" та роботі з товаришами по команді, щоб допомогти клубу досягти успіху".

Наразі Кріштіану Роналду тренується з новими партнерами і готується провести на клубному рівні свій перший матч за останні майже два місяці. Попри це дебютувати за "Аль-Наср" португалець зможе не раніше 21 січня.

Що відомо

  • Неймар під час переходу із "Барселони" до ПСЖ також став амбасадором заяки Катару на проведення ЧС-2022. За це бразилець отримав 300 мільйонів євро.
  • Місце проведення чемпіонату світу 2030 року стане відомим у 2024 році.
  • 22 січня "Аль-Наср" зустрінеться вдома з "Аль-Іттіфаком". До цього команда Руді Гарсії проведе виїзний матч з "Аль-Шабабом"
На початок