Ангеліна Калініна здійснила камбек у 1/8 фіналу турніру WTA 250 у Гобарті: результат матчу

Open BLS de Limoges

Лідерка українського рейтингу здолала німкеню.

Перша ракетка України Ангеліна Калініна вийшла у чвертьфінал турніру WTA 250 у австралійському Гобарті. У 1/8 фіналу тенісистка здолала німкеню Татьяну Марію.

Калініна наразі займає 40-ве місце у рейтингу WTA та є п'ятою сіяною на турнірі у Гобарті. Для Ангеліни ці змагання стали другими у 2023 році, після як вона покинула WTA 500 в Аделаїді, програвши у першому ж раунді білорусці Вікторії Азаренці.

Поєдинок проти Татьяни Марії, яка у світовому рейтингу займає 71-ше місце, Ангеліна Калініна почала впевнено. У першому геймі українська тенісистка не програла жодної подачі і виграла його "під нуль" - 40:0.

За рахунку 2:0 у першій партії Калініна дозволила своїй суперниці скоротити відставання, а потім і зрівняти рахунок у першому сеті. У підсумку стартову партію взяла Татьяна Марія, яка виграла її з рахунком 6:4.

Після програшу у першому сеті Ангеліна Калініна зрівняла рахунок у матчі, вигравши другу партію. Остання розпочалась з подачі німецької тенісистки і програшу для українки у першому геймі. Попри це у п'ятому геймі Калініна вийшла вперед у другому сеті і "взяла" його з рахунком 6:3.

Третій сет матчу між Калініною та Марією пройшов за домінування української тенісистки. Цю партію уродженка Нової Каховки також виграла з рахунком 6:3, реалізувавши третій матч-бол.

WTA 250. Гобарт (Австралія). 1/8 фіналу

• Ангеліна Калініна (Україна, 5) – Татьяна Марія (Німеччина) – 2:1 (4:6, 6:3, 6:3)

Загалом українці знадобилось дві з половиною години, для того щоб вийти у чвертьфінал турніру WTA 250 у австралійському Гобарті. Ангеліна Калініна проведе свій сьомий чвертьфінал на рівні WTA і спробує перервати серію з п'яти поразок поспіль на цьому етапі. Це станеться після того, як у грудні 2022 року українська тенісистка виграла дебютний титул на рівні WTA.

У чвертьфіналі турніру WTA 250 у Гобарті Ангеліна Калініна зустрінеться з колишньою четвертою ракеткою світу Софією Кенін із США. Наразі американка посідає 280-ту сходинку у світовому рейтингу. До цієї зустрічі тенісистки зустрічались чотири рази. На рахунку обох Калініної та Кенін по дві перемоги в очних матчах. Останній поєдинок між цими тенісистками відбувся у грудні минулого року на турнірі WTA 125 в Анже. Тоді перемогу здобула українка, вигравши у двох сетах.

• Турнір у Гобарті відбувається вперше за три роки. В останньому розіграші 2020 року чемпіонкою стала казахстанка Єлєна Рибакіна, а в парному розряді – українка Надія Кіченок та індійка Саня Мірза.
  • В особистому розряді на цьому турнірі перемагала одна українка: Альона Бондаренко (2010). На минулому турнірі-2020 найкращий результат серед українок показала Катерина Байндль (другий раунд).
  • Ангеліна Калініна вперше бере участь у турнірі в Гобарті. Кваліфікацію до цих змагань також проходила Байндль, проте поступилася у фіналі відбору американці Лорен Девіс. У парному розряді змагається Надія Кіченок: разом із бельгійкою Кімберлі Циммерманн.