У чемпіонаті України з хокею завершилися всі матчі 2022 року: хто став "зимовим чемпіоном" і турнірна таблиця

У чемпіонаті України з хокею завершилися всі матчі 2022 року: хто став "зимовим чемпіоном" і турнірна таблиця

У чемпіонаті України з хокею завершилися всі матчі 2022 року: хто став "зимовим чемпіоном" і турнірна таблиця
. ФХУ

Результати останніх ігор року.

В елітному дивізіоні чоловічого чемпіонату України з хокею завершилися всі матчі календарного 2022 року. За їхніми підсумками була сформована проміжна турнірна таблиця та визначений "зимовий" чемпіон.

У сезону 2022/23 чемпіонату України з хокею беруть участь шість команд. Крім "Сокола", "Кременчука" та "Дніпра", які грали у попередніх розіграшах вищого дивізіону турніру, до списку учасників увійшли "Берсерки" (Харків), "Легіон" з Калуша, а також хокейний клуб "Київ".

На зимову перерву команди чемпіонату України з хокею пішли, зігравши 18 матчів ("Дніпро" та "Київ" провели по 16, маючи по дві особисті гри в запасі). Останні поєдинки відбулися у неділю, 25 грудня - перемоги здобули "Кременчук", "Легіон" та "Сокіл".

Результати останніх матчів чемпіонату України з хокею

 • "Дніпро" (Херсон) - "Кременчук" (Кременчук) 4:5
 • "Легіон" (Калуш) - "Берсерки" (Харків) 8:3
 • "Київ" (Київ) - "Сокіл" (Київ) 0:6

За підсумками останніх матчів 2022 року "зимовим чемпіоном" української ліги став "Сокіл". Перевага київської команди над "Кременчуком" у турнірній таблиці склала лише два очки (42 проти 40).

Турнірна таблиця чемпіонату України з хокею

 1. "Сокіл" (Київ) - 42 очки (18 матчів)
 2. "Кременчук" (Кременчук) - 40 (18)
 3. "Дніпро" (Херсон) - 39 (16)
 4. "Легіон" (Калуш) - 23 (18)
 5. "Берсерки" (Харків) - 6 (18)
 6. "Київ" (Київ) - 6 (16)

Що відомо

 • Найрезультативнішою, а також командою з найкращим захистом за підсумками 2022 року став "Кременчук" - 87 закинутих шайб, 31 пропущена.
 • Формат чемпіонату України з хокею складається з двох етапів: у першому команди зіграють по 30 матчів, після чого топ-4 вийдуть до плей-оф, де і розіграють титул.
 • Регулярний чемпіонат України з хокею триватиме до 5 березня 2023 року, плей-оф - з 12 до 31 березня. Переможці півфінальних та фінальних протистоянь визначатимуться у серії до трьох перемог однієї з команд.
На початок